Czescy związkowcy oczyścili powietrze i pojechali na Igrzyska Olimpijskie w Korei

„Bylibyśmy szczęśliwi, gdyby Thomas Portyk Miroslav Dvorak lokalizować w Pucharze Świata regularnie wśród pierwszej piętnastce, a czasem także przeforsował w elitarnych szóstki”, mówi Tomas Slavik, dyrektor sportowy w kombinacji norweskiej. “Inni powinni próbować zdobywać punkty w Pucharze Świata. Na olimpiadzie byłoby miejsce sukces na dziesiąte miejsce w indywidualnych i na szóstym miejscu w spółdzielniach „.

kombinacja norweska maszerowali w poprzednich latach, tylko Miroslav Dvorak i Tomas Portyk. W tym roku, wciąż trzymał mocno utalentowaną grupę młodych kombinacji norweskiej, które mogą być eksportowane dla doświadczonych sportowców do zaskakujących rezultatów.Na tegorocznych mistrzostwach świata juniorów zdobyli brązowe medale w spółdzielniach.

„Zespół będzie oczyścić powietrze, faceci w tym roku trudniejsze kolejowe, co dało dobre wyniki w lecie World Cup”, powiedział Nightingale.

W lecie prosperowała najbardziej zaprawiony kombinacji norweskiej Portykovi i Dvorak, który po dwóch latach może wreszcie przygotować się bez żadnych ograniczeń zdrowotnych. Wygrały parę sprinterską, a każda z nich podwoiła się w pierwszej dziesiątce.

“Portyk był czwarty”, mówi Slavík. “Wzięły udział w Letnich Mistrzostwach Świata, z wyjątkiem Norwegów, najlepszych na świecie.Norwegowie mieli ścigać jego pojemnik, którego jakość jest wysoka. „

słowik letnie sukcesy przeszacowane, ale uważa im dobry impuls w przygotowaniu jesienią. “Ondra Pazout i Honza utrzymali się w letnich Mistrzostwach Świata. Skończyli na siódmej i dwudziestej siódmej “- mówi. „Kolejny udany juniorów Lukas Danek dobrze wysklepione, ale zabrakło gorzej. Został wynagrodzony za problemy z jelitami. Są to na cały zespół pojawił się na skrzyżowaniu w Austrii i najbardziej cierpiał tylko Luke „

Dla Pažout, danieli, wciąż trwając z góry innych utalentowanych młodych ludzi. – Martin Zeman i David Zemek. „Taka moc w kombinacji norweskiej w kategorii Junior przez długi czas jeszcze.Chłopcy starają się pracować tak zmarnowaliśmy wielką szansę, aby stworzyć zespół zdolny do walki z najlepszymi na świecie „

 Praktyka Jested w tunelu

w ubiegłym tygodniu zbierania Czech kombinacji norweskiej stan w Libercu, gdzie wskoczył na wzgórzach z plastiku na górze. Następnie przenieśli się do Predazzo we Włoszech i do mostów w Seefeld i Innsbrucku. Wrześniowy cykl przygotowań kończy się Letnimi Mistrzostwami Republiki w kombinacji norweskiej w Ještěd i Vesec. Odbywa się w piątek 29.Wrzesień.

kombinacji norweskiej rasy będzie częścią pierwszych mistrzostwach kiedykolwiek narodowych, gdzie sportowcy przyjeżdżają ze wszystkich dyscyplin narciarstwa klasycznego.

W październiku, pozostawiając na najlepszy czeski kombinacji norweskiej dwukrotnie w Niemczech Oberhof, gdzie można wypróbować tunel w specjalnym treningu na śniegu. „Jedna godzina w tunelu dla jednego z naszych przedstawicieli będzie kosztować dwadzieścia euro”, mówi Nightingale. „Portyk and Dvoraka śniegu w tunelu w Oberhof spróbował ponownie we wrześniu.”

Na koniec października czekają czeskie szkolenie kombiňáky narciarskim na skoczni w Oberstdorfie, gdzie nie będzie ceramiczny tor, ale chłodzony lodem jak w zimie, kiedy Wyścigi Pucharu Świata.

„urządzenie treningowe stoi na moście dziesięć do dwudziestu euro”, mówi Nightingale. “Mamy więcej pieniędzy na sezon olimpijski niż w zeszłym roku.Mimo to wciąż znacznie mniej niż uzyskanie kombinacji norweskiej w sąsiednich krajach, ale staramy się korzystać z każdego dolara znacząco. Otrzymaliśmy wkład z Czech Komitetu Olimpijskiego, wykorzystania zasobów od naszych partnerów marketingowych i szkolenia latem w dużej mierze Liberec Dukla „.

W listopadzie określa reprezentację na śniegu w fińskim Kuusamo, po ustawieniu ostrości na czas do domu . Wtedy będzie ona latać do Skandynawii, gdzie w drugiej połowie listopada rozpocznie się Puchar Świata. Sezon zakończy w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich lutego w Korei.

Pažout, trwałe i Zemka wciąż czeka na Mistrzostwa Świata Juniorów, gdzie mogli znowu atakują medal.

Rate this post