Ołomunieccy hokeiści życzyli maksimum. Czy Venera będzie kontynuowana?

Niektóre nocy walcowane na zirytowany ćwierćfinał eliminacji wynosi 1: 4 do meczu z zwycięzcę podstawowej. “Ale spałem dobrze” – mówi Jan Tomajko, szef klubu i asystent trenera Zdeněk Venera. Ku wielkiemu rozczarowaniu nie miał ogólnego ósmego powodu. Jaki byłby najbogatszy człowiek Sparty…

Venera et al. maksimum.

Modest Mora znokautowany w rundzie wstępnej fazie playoff Zlin i grał cztery zrównoważone meczu ze zwycięzcą sezonie, tylko ten ostatni był już zaznajomiony z utratą wytrzymałości fizycznej i psychicznej może. I oczywiście bardziej ofensywny zespół jakości.

Za mančaft pracy, bramkarz Konrad znowu świeciły, ale nie wystarczająco.Brakowało mocy z przodu. “Mamy reputację drużyny defensywnej, mimo że dużo strzelamy. Te pociski są po prostu nieskuteczne. Nie rezygnujemy z celów, które nam przeszkadzają, “przepraszam Venera.

I gorzko, żartuje: “Co Braň Conrad ma zarzucać? Może jeszcze nie strzelił żadnych bramek. Trzymał nas cały sezon i ćwierćfinały. Ale bramka jest jeszcze lepsza, gdy zespół może zmienić swoje szanse. Pozostaliśmy w tyle. ”

Słabości graczy ołomunieckich były świetne. “Jeśli chodzi o statystyki, to mieliśmy również najmniejszą moc.Faceci w całym sezonie i odmakali aby drużyna wszystko “docenia podejście zespołowe Venera

Kohoutí sufitu

Fair jak ćwierćfinale dwa lata temu (nawet jeśli przegrali 1: 4 z Pilzna)., ale to był sufit kogut

a może nie?

„Nie podoba mi się najbardziej widzę, chociaż Pilzno trudem, a gracze w nim dał wszystko do serii zostać przedłużony,” zamyśla Tomajko.

„Wskocz do sufitu woli. Ale w tej chwili nie mamy najlepszych czterech “- mówi Venera bez udaru. “Wycofanie się od zespołu takiego jak Pilzno może być ugryzieniem. Oczywiście chcieliśmy pójść dalej. Ale musiałoby być wiele rzeczy do zrobienia, a tak się nie stało. Jak dotąd nie jest to najlepsza czwórka, a Pilzno było lepsze. Przede mną była głównie w fazie ofensywnej.Ma gracza, który może strzelić gola. Pozostajemy w tyle pod względem wydajności. Jeśli chodzi o wdrażanie, nie możemy obwiniać zespołu. Plzen lepiej. „

Tomajko podkreślić, że praca sześćdziesiąt Venero jest bardzo zadowolony, choć nie ma pewności, czy dodać czwarty Hane sezonie. “W tym momencie nie mogę komentować. W przyszłym tygodniu może być czystszy “- przeprasza dyrektora Morii.

W przyszłym tygodniu Venera powinna odbyć konferencję prasową. Mówi się o powrocie do Zlína, gdzie ma kawałek domu w Fryštáku. Bezpośrednio po meczu w Pilźnie tylko powtórzył: „Nie wiemy, co się wydarzy.”

Podobny jest również spójne z wyborem piosenki na następny rok.Chociaż niektóre oferty są zamknięte, nie są jeszcze oficjalnie.

Gracze tacy jak Knotek, Eberle, Jaromersky, Herman rosną z każdym sezonem. Młody Jakub Galvas otrzymał nawet zaproszenie do obozu reprezentacyjnego przed mistrzostwami świata. “Muszę wychwalać Honzę Knotkę. Świetnie się bawił, aby złapać Braňo przez cały sezon. Zbynek Irgl był ofensywny w ofensywie po jego przybyciu – powiedziała Venera. “Ale nie chciałbym podkreślać graczy indywidualnie. Ten zespół opiera się na zbiorowej wydajności. To dobra wiązka. ”

Ale nie tylko to. “Wciąż nam mówisz, że nie mamy gwiazd, ale wielu chłopców stało się w tych sezonach doskonałymi graczami,” powiedział Jaroměřsky dziennikarzom. Są wśród tych, którzy kontraktują po sezonie.Irgl pozostaje weteran, który gościł na Hana z Trzyńcu w zamian za Roman Vlach iw ćwierćfinale strzelił cztery gole?

Tomajko do pochwały trejd i docenia tylko jego podejście do szkolenia, co jest dobrym wzorem do naśladowania dla młodych ludzi

Konrad utrzymać obrony odmłodzić

Mora które kierunku nie oczywiste. Ale będzie chciał nieco podnieść budżet, lepiej. Według MF DNES, główna gwiazda powinna pozostać – bramkarz Branislav Konrad. Miał także trzyletni kontrakt. Jeśli klub słowacki olimpijczyk, który przedmuch w Korei i rosyjskiej gwiazdy Kovalčuk z Dacjukem zgadza, to będzie dla fanów kurki więc bardzo dobra wiadomość.Zaskakującym.

Chociaż Olomouc miał problemy zwłaszcza w ofensywie, krzyknął ślepy, stoi przed ważną decyzją, czy wyciąć starzenia obronne. Kapitan Martin Vyrůbalík, koń pociągowy Luke galvas, praworęczny Tomas Houdek. Wszystkie są w kategorii 36 plus.

Więcej miejsca powinny być podane Robin Stanek. U podstawy rzadko wzrosła, ale grał jak playoff części. Silny, dobrze skating bek morze wyrzuca na plecy musi przyspieszyć. Stanek można sadzić drzewa ładnie i błysnął piękny talia Irgl w trzecim ćwierćfinale. w serii z Pilzna do włączenia obciążenia odpowiedzialnością

Hokej Olomouc

Olomouc na rozdrożu, nawet po zabiegu do Extraliga cztery lata temu właściwą drogę – w 29 lat, nie ma na co czekać.. .Generalny menedżer Erik Fürst posiada wysoko rozwinięty zmysł węchu do graczy, zespół składa się z emocji. Ale fundusze są ograniczone, a ćwierćfinał sufit będzie trudne do rozbiórki. “Ale możemy być szczęśliwi ogólnie. Ołomuniec należy do skromniejszych zespołów. Na najwyższych szczeblach chciałby każdy myślał, ale jest nieco dłuższej podróży „, mówi Wenera.

„Ołomuniec jest Ekstraliga czwarty sezon. Podstawowym zadaniem było uniknięcie wykolejenia i ustabilizowanie klubu w ekstradycji. A dla tych sezonów zrobił, chociaż, po tej pierwszej fazie playoff, potem grał jeszcze raz. Dwa razy byliśmy w dogrywce i grał jeden rozegrać. „

Przenosi Wenera krany nawet dalej, lub mają je naprawdę wycisnąć maksimum? Przechodzę do pierwszej opcji.Wydaje się, że nie ma “tradycyjnego” bodźca dla zespołu, aby dostosować taktykę. “Hokej na Ołomuniec ma długą drogę do zwycięstwa i był jak Plzeň, Kometa, Třinec czy Hradec. Jeśli mam zamiar zrobić to sam i jakie są plany na nowy sezon, nie będę komentować. “

Rate this post