Opava zatrzymał menedżera i trenera. I chce poprawić relacje z fanami

Reżyser nie zgodził się na to, by oboje mieli apelację.Te pogłoski, w tym szef zespołu Jaroslava Rovňana i sekretarz Lumír Sedláček, są jednym z powodów sporu między fanami a kierownictwem SFC.

pod koniec pierwszej połowy protestu wielu kibiców opuściło galerię.

Prezes Zarządu Petr Glončák i dyrektor Petr Machovský nadal pracują w klubie. „Andreas Drastík zrezygnował z funkcji członka zarządu, a jego mandat wygasł w ubiegły weekend” – powiedział Michał Kokošek, wiceprezes zarządu. „Zmienimy skład rady dyrektorów który zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa zarządu. „Wykonaliśmy zadanie, które miałem z innymi ludźmi.Udało nam się ustabilizować klub ekonomicznie, a miasto będzie nadal wspierać piłkę nożną. Muszę jednak skupić się na kwestiach strategicznych, więc moja krótka kadencja w klubie dobiegła końca. ” Właśnie to ma nadzieję Grussmann: „Apeluję, aby sytuacja się uspokoiła. Im wcześniej tym lepiej. Z pewnością wpływa to na wydajność graczy. To, co dzieje się na stadionie 888sport i w galeriach, bez względu na to, czy będą to inne nazwiska, na pewno ulży w kabinie. ” „A także o graczach. Jeśli nie chcą tu być, nie dostarczą oczekiwanych od nich występów, nie będą w zarządzie.Mamy klasę B i mogą grać w dywizję ”- powiedział menedżer sportowy. Vaclav Jurečka został przekazany do B za odmowę przedłużenia umowy, która wygasa w grudniu. „Działaliśmy od dawna i jeszcze się nie zgodziliśmy. Ponieważ nie jest to perspektywa i nie chce grać dla Opawy, przenieśliśmy go do B. Nie możemy przygotować go dla innych zespołów – powiedział Grussmann.Pochodził ze słowackiej Seredy jako wolny gracz.

Ponadto Petr Machovský potwierdził, że w ostatnich dniach odbywały się rozmowy z przedstawicielami Baník Ostrava na temat trackera Jaroslava Svozila.

, przynajmniej do końca jesiennej części ligi pozostaje ”- powiedział Machovský. „Ustaliliśmy kwotę, więc nie będziemy sprzedawać jej poniżej kosztów”, dodał Grussmann.

Nie mógł ich poznać. Jako przybysz zaprezentuje się na boisku aktorskiego mistrza. Po siedemnastu latach, kiedy rozegrał najwyższy turniej futsalny w Czeskim Krumlowie, gracze Dynamo PCO Czeskie Budziejowice w Pradze przeciwko Sparcie wejdą do niego o godz. 20.00. „Rola osoby z zewnątrz pasuje nam. Mamy naszą broń i możemy tylko zaskoczyć ”, mówi kapitan drużyny Radim Pouzar.

W sezonie 2018/2019 Dynamo wygrał drugą ligę i Superpuchar. Wygrał dziewiętnaście meczów, dwa razy remisował, a przegrał tylko raz.

Większość punktów została utracona w pierwszych dwóch rundach. Potem zaczęli. Nawet start w najwyższej konkurencji będzie dla nich trudny. Po Sparcie powitają kolejnego przybysza z Hodonín.W kolejnych meczach trafią do silnych drużyn, takich jak Slavia Praga, Pilzno lub wicemistrz z Cieplic. W drugim meczu u siebie ponownie zostanie przyjęty przybysz z Vysoké Mýto. „Wierzę, że możemy z nimi grać, aby przejść do play-offów. Mamy wystarczające doświadczenie. Pierwsze sześć drużyn będzie prawdopodobnie gdzie indziej – mówi Pouzar. Osiem drużyn na dwanaście pojedzie na ćwierćfinały.

Nikt nie opuścił drużyny Dynamo. Po rocznym pobycie w Nowej Zelandii powrócił Karel Sláma, a drużyną kieruje trener Vojtěch Vejvar. Kontynuowani są także doświadczeni ekstraklasy Roman Lengyel, Luboš Pecka i Petr Benát.Mamy również wystarczające doświadczenie, aby wykorzystać boisko – mówi Pouzar.

W razie potrzeby zespół może sięgnąć po młodych zawodników. Po awansie powstała nowa drużyna B, która weszła do regionalnych mistrzostw. Będzie się składać z graczy z Dynamo Academy i poziomów regionalnych w dużej piłce nożnej. „Jeśli utrzymamy najwyższą konkurencję i zdobędziemy partnerów, możemy ostatecznie spróbować zagrać w drugiej lidze z B, aby młodzi ludzie mieli lepsze mecze”, mówi pariuri sportive ponturi kapitan. Każdy jest odpowiedni do swojej sprawności w piłce nożnej.Rozegrali także dwa mecze przygotowawcze. „Przyznaję, że kilku facetów jest bardziej pesymistycznych, ale mamy konkurencyjny zespół”, uważa Pouzar.

Dynamo będzie grało u siebie tradycyjnie w niedziele o 19.00. W hali suchych lokomotyw Lokomotiva przygotowuje dla nich nowe oznaczenie pola gry bezpośrednio na futsalu i tablicy świetlnej, które wypadły w ubiegłym sezonie. „Dziękuję za to i czekamy na to.” Pozostaje jednak pytanie, gdzie Południowi Czesi znajdą tło w przypadku meczu telewizyjnego lub gdy pojawią się najlepsze drużyny.

W Sparta, Slavia, Teplice lub Chrudim jest pewne, że będzie pełna. „Właśnie dlatego w grze jest hala sportowa” – mówi Pouzar.

Gdy zbliżają się mecze z najlepszymi drużynami, Dynamo spróbuje wynegocjować wyjątek, aby widzowie mogli również przyjść na parkiet. „Niestety nie jest to możliwe. Nie chcemy tracić widzów, więc musielibyśmy uprawiać sport ”- dodał Pouzar.
Mai multe informații aici: Mai Mult

Rate this post