Pilzno do tej pory nie jest mistrzem. Banik zamienił się miejscami z Karviną, Brno na dole

Slavia pokazała świetną wydajność. To była ogromna różnica z tygodniowego starej nędzy z Slovácko. (0: 0)

A duża, czasami ogromna różnica i wykonywane w sobotę między dwoma rywalami.

Choć Plzen przed meczem w tabeli przed Slavia dziewiątej do przodu, powinny być w przyszłym sezonie najprawdopodobniej walczyć w Lidze Mistrzów przeciwko Slavia nestíhala. Nie ma szans.

W pierwszej połowie nie wystrzelić nawet na cały mecz nie mógł (regularny) boisko. Pierwszy zrealizowany po rzutu rożnego, gdy piłka do własnej bramki przypadkowo zapukał Butcher, rozrzucone na bardziej defensywny następnie Tecl dodaje sekundy po strzale przerwy.

A szansa, były jednak daleko od domu łatwiej móc powtórzyć bicie dwa lata temu, kiedy w domu Slavia zdemontowane Plzen 5: 0-ciaZ podobnego rezultatu tym razem dom podzielił niezmienione szanse, w tym karę Stocha.

“Gdybym był dziennikarzem, chciałbym podkreślić występ Slavii. Był lepszy niż nasz – powiedział trener Pilsena Pavel Vrba.

Zasada wzajemnych meczów pomiędzy Slavią i Pilsen została spełniona, a gospodarze wygrali ósmy rząd. W tym samym czasie zdobył drugie miejsce, lider traci sześć punktów Zaskoczony los Olomouca, który od dawna walczył z Czechami (1: 1). Jemelka wkrótce zdobył swoją bramkę, a goście spalili ją w kiju. Sigma ostatecznie utrzymała domową niezwyciężoność, którą bronił jako jedyny zespół ligowy. Ale zwycięstwo nie było wystarczające – na drugim miejscu brakuje czterech punktów.

Karvina ma naprawdę kiepskie gówno.W domu nie miał kluczowego pojedynku z Dukli i jest przedostatnim. “Nie liczyliśmy na to, to dla nas okrutny cios”, powiedział trener Josef Mucha.

Po raz pierwszy od listopada Banik opuścił zjazd po remisie w Mladá Boleslav, gdzie kapitan Baros nie popełnił kary, ale wciąż czeka na ratunek. “Ta uwaga jest ważna, zwłaszcza, że ​​mamy sytuację w naszych własnych rękach i nie znajdujemy się w pozycji zniżkowej. Mam nadzieję, że to pozostanie – powiedział Bohumil Páník, trener Banik.

Zwycięstwo w Libercu pomogło Jihlavie, dało trzy bramki w drugiej połowie, a jej przewaga przed Karviną jest teraz trzypunktowa.Pojedynek najbliższą sobotę w Teplicach związany z Slovácko 0: 0.

top cztery stoły powrócił Jablonec, który pokonał bezradny Brno wyraźnie ostatni zespół tabeli 3: 0 na boisku. Czechy Północne wepchnął z powrotem do piątego miejsca Sparta </​​p>

Grała w piątek w domu w Letna po awarii w Ostrawie, który ją spotkał się tydzień temu, wygrał 2: 1.. Kolejny gol z rzutu wolnego zdobył rumuńskiego Stanciu, po raz pierwszy od września, a następnie strzelił kapitan Lafata. Strona główna

„Chcieliśmy, aby odpokutować mecz w Ostrawie, gdzie nie udało, więc chodzi o to, że wygraliśmy. Ale mieliśmy grać o wiele bardziej spokojny, ale zacisnął działania, gdy mogliśmy pójść na szansach.Dużo myślałem “- powiedział Lafata, który nie trafił tylko dwóch bramek do limitu dwóchset bramek zdobytych w lidze czeskiej.

Rate this post