Pilzno strzelił 6 bramek w Sokołowie, strzelił także Olomouc

Kraj po poprzedniej wygranej 3: 0 przed Uście nad Orlicą i 7: 4, na Domazlice. “Pewnie, że było lepiej. Z Domazlicami wydawało się, że robimy to na szkoleniach, by bawić ludzi, którzy przyszli do piłki nożnej. Dzisiaj był bardziej zdyscyplinowany wstecz, a wynik jest dla nas lepszy. Głównie pracował w tył zupełnie inna od Domažlice, „powiedział dziennikarzom Vrba.

Plzeň, który w pierwszej połowie prawie dołączył najsilniejszy line-up, wysłanego do korzystnego wyniku w 12. minucie po przechodzą Daniel Kolar Krmenčíkově. Po pół godzinie podniósł się Jan Kopic. “Jak dotąd przeciwnik był prawdopodobnie najlepszy i dobrze go bronił.Ale dzisiaj my graliśmy dobrze i miłe wydarzenia dał dwa cele „, powiedział Kopic.

Druga połowa Vrba przemian przeciwko Pilzna i Sokolov, który prowadzi były kapitan Pavel Horváth Victoria, nadal dominują. W 58 minucie rzut karny dla Marek Bakoš otrzymał żółtą kartkę w pole karne i przelobował bramkarza obok bramkarza. Po 70 minutach, pchnął rzut wolny Andreas Ivanschitz, a następnie zamknięte zdobyć kolejnego gola Chorych głową.

„Wynik nie jest okrutny, to jest w pełni zasłużony. Dzisiaj nie graliśmy dobrze, oczywiście nie mamy tak wielu graczy wysokiej jakości jak Pilsen. Nawet nasi wysokiej jakości gracze zauważyli, że tydzień temu rozpoczęliśmy treningi “- powiedział Horváth. “Robimy błędy i poruszamy się.Chłopaki doświadczyli, a także Czech Top Team i jestem zadowolony z tej konfrontacji. Mamy robotę do zrobienia „, powiedział.

Západočeši kieruje się teraz na ciepło. Pierwszy z dwóch zgrupowaniu w Hiszpanii w Marbella zaprosić Bazylea, gdzie czeskich przedstawicieli Marek Suchy Tomáš Vaclík, Salzburg i Shanghai Shen-hua.

„Obozy zagraniczne mają zwykle przeciwników, którzy mają imię. Dla nas jest to wspaniałe doświadczenie, ale lepsze to, że spotykamy się z zespołami, które są na tym samym etapie przygotowań, jak my „powiedział Vrba.

” Jest możliwe, że po pierwsze koncentracja występuje pewne zmiany, ale to nie będzie tak źle, może jeden lub dwóch graczy. Ale to musi być do klubów, gdzie jest jej jakość i znaczenie.W przeciwnym razie nie będziemy go zawężać “- dodał trener Pilsnera.

Jego brat Ondřej wniósł jeden gol, aby wygrać Banik 3: 0 nad słowacką ligą Trencin.

Rate this post