Pinnacle Sports – bukmacher “dla zawodowców”

pinnacle sportsPinnacle Sports to obecnie jedna z firm wyznaczająca trendy na rynku zakładów bukmacherskich. W jej akurat wypadku chodzi o wysokość kursów na większość zdarzeń. Wprawdzie posiada licencje wydana w Cuaracao to jednak posiada najwyższy certyfikat wiarygodności jaki jest możliwy w rankingu bukmacherów – SBR A+. A więc jest to bukmacher maksymalnie bezpieczny , a co za tym idzie wypłacalny. Obsługując swoich klientów w około 200 krajach swoją ogromna popularność zyskał dzięki najwyższym kursom oraz najwyższym limitom jakie są oferowane wśród bukmacherów internetowych.

Dla przeciętnego gracza zarówno interfejs jak i warunki wydają się niewygodne, ale gracze grający za duże stawki i zajmujący się bukmacherką bardziej ” na poważnie” nie wyobrażają sobie innego bukmachera gdzie mogliby stawiać obecnie zakłady. Oczywiście najważniejsze w tym wszystkim są kursy.  A z ogromna pewnością można założyć , że na każdy mecz tu własnie będą one najwyższe. O ile większość bukmacherów posiada “marżę bukmacherską” w wysokości około 5-6 % , o tyle Pinnacle Sports wystawia kursy z marżą niejednokrotnie 2% a na spotkania MLB z rekordowo niską marżą 1,5% . Takiej oferty nie znajdziemy nigdzie indziej. Drugą ogromna zaletą są bardzo wysokie limity na zakłady. I co najważniejsze , Pinnacle Sports nigdy nie zamyka kont graczom którzy dużo wygrywają.  A niestety , ale podobne sytuacje maja często miejsce w mniejszych bukmacherów.

Z uwagi na to że najczęściej obstawiane są mecze pojedyncze , oraz na fakt że kursy zmieniają się bardzo szybko , dość dużych trudności dostarcza puszczenie kuponu akumulowanego. Po prosty zanim wybierzemy na przykład dwa spotkania , w tym pierwszym już nastąpiła zmiana kursów. A ponieważ nie ma funkcji automatycznej zmiany kursów na kuponie , to dochodzi do wielu niewygodnych sytuacji.

Mimo wielu niedogodności Pinnacle Sports jest najlepszym bukmacherem jaki jest obecnie na rynku. Obok Betfair ( giełda zakładów ) i  Bet365 ( najlepsze zakłady live ) posiadanie konta w Pinnacle Sports jest “obowiązkiem” każdego gracza. I naprawdę nie należy zrażać się pierwszymi niedogodnościami. Najwyższe kursy i najwyższe limity w pełni Wam to zrekompensują.

 

Rate this post