Pół miliona dolarów za mrugnięcie okiem? Nawet to jest możliwe w NBA. Lakers płacą grzywnę

Utrzymanie ligę w swoim oświadczeniu wskazuje kontaktu pomiędzy ogólnym menedżera i agenta byłych graczy Lakers Rob Pelinka i Jerzego agenta Aaron Mintz jako nielegalne. Kara jest wynikiem śledztwa wszczętego przez Ligę w wyniku skargi złożonej kilka tygodni temu przez Indiana Pacers, George’a były pracodawca.

Według opuszczaj ligi z którymkolwiek reprezentatywnym zespole nie mógł spotkać się z odtwarzacza lub graczy bez porozumienia agenta z jego obecnego klubu. Mogą one nie wszyscy gracze wiedzą, że o nim ma interes w przyszłości.

Raport NBA dalej mówi, że karą za gromadzenie dwa incydenty.Nielegalne kontakt Pelinka środkiem George był poprzedzony ostrzeżeniem za niestosowne zachowanie prezydenta Lakers Magic Johnson w wywiadzie telewizyjnym.

Popularny Magia miała satyryczny talk show Jimmy Kimmel Transmisja na żywo w telewizji odpowiedział na bezpośrednie pytanie o kontakt z George mrugnięciem z typowym szerokim uśmiechem. Ten rozbawiona publiczność i moderator, ale prawdopodobnie nie doprowadzi do NBA.

„Jeśli spotkasz gdzieś w L.A. na plaży, więc witamy was, ponieważ się znamy. Potem miga dwa razy, a to oznacza, jak chcę grać dla Lakers „śmiał się i publiczność w Magic.

” Szanujemy decyzję NBA w tej sprawie.Chciałbym dla Los Angeles Lakers przeprosić zarządzanie konkurencji i fanów, „powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Pelinka.

” Klub jest zachwycony, że cała sprawa dochodzenia do celu. Możemy zapewnić fanów, że będziemy w przyszłości w takich sprawach bardzo ostrożnym, że nic takiego się nie stało, „powiedział adwokat Lakers Adam Streisand.

George w czerwcu poinformował Indiana, że ​​nie zamierzają skorzystać z możliwości jego zamówienia i po sezon 2017/18 chce zostać wolnym graczem. Nie było spekulacji, że chciałby grać dla Lakers, ponieważ dorastał w Los Angeles.Następnie został sprzedany do Oklahoma City Victor Oladipa i Domantas Sabonisa.

Możliwe kary za Lakers zostali również tracąc pozycje w projekcie lub ograniczenia dotyczące przyszłego nabycia George, tak to jest w porządku, chociaż na stosunkach ligowych wysokie dla bogatych właścicieli Lakers rodzina Bussových, minimalna kara.

Eksperci są zgodni, że liga musiała coś z tym zrobić, ale jakoś klubów z wpływających na graczy i ich agenci zniechęcony, byłoby wyższe grzywny i ewentualna strata z wyboru w projekcie.

Jednak wszystko okaże się błędne, ponieważ środek George’a Mintz jest również agentem Julius Randle i D’Angelo Russell, zarówno dla Lakers podczas gry spotkanie.Dlatego podobne praktyki prawdopodobnie będą kontynuowane.

Rate this post