Poszedłem do Rio na tatusia, powiedziała w Butterfly Studio of the Holy

„Zdjęcia były zabawne i szalone, podobało mi się. Chłopaki wciąż żartowali i modelowali. Chcieliśmy wypuścić parę i zapomnieć o naszych złych wyścigach, przynajmniej na jakiś czas. Nie mieliśmy skryptu, wszystko było losowe. Nad plażą były trzy metry fal i czarna flaga, ale ratownik nas zrozumiał – powiedział Święci w pracowni olimpijskiej iDNES.cz.

– Przygotowanie pół godziny zajęło mi godzinę.Ludzie na plaży wkrótce zauważyli nas i myśleli, że kręcimy film ”, uśmiechnęła się jako jedna z wykonawczyń.

Nie mogła zauważyć reakcji niektórych krytyków, że lepiej niż nakręcenie klipu byłoby lepsze występowanie w Rio de Janeiro. „Oczywiście wszyscy chcieliśmy zrobić najwięcej. Nie udało się, ale za cztery lata na pewno będzie lepiej – obiecała. Skąd pochodzi nazwa Jazzmani? „Niestety, nie mogę tego służyć. Wiem tylko, że podłoga Žateckiego unihokeja została wywołana wcześniej.Nie ma już graczy w unihokeja, ale pływacy wzięli tę nazwę – wyjaśniła.

W 2013 roku została podwójnym mistrzem Europy juniorów w Poznaniu (muszka 50 i 100 metrów), aw tym samym roku zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata Juniorów w Dubaju (muszka 50 metrów). Ale, co najważniejsze, w Poznaniu stworzyła 59,54 sekundowy rekord Czech w wieku 100 lat i stała się pierwszą Czechką, która uzyskała mniej niż minutę.Poprawił rekord kilka razy w tym roku, spadając znacznie poniżej 59 sekund na kwietniowym spotkaniu w Grazu (58,76), kiedy limit olimpijski stracił tylko dwie setki.

Trenerzy trenerów Jiří Karas i Karel Urban wypełnili swoje pragnienie zaledwie kilka dni później, kiedy poprawili rekord Czech o 22 setne sekundy w Grand Prix Pardubice. W tym samym czasie 58,54 dla młodego pływaka oznaczało start na jej pierwszej olimpiadzie.

„Oczywiście żałuję, że nie osiągnąłem osobistego rekordu w Rio, spodziewałem się lepszego wyniku. Ale miałem trudny okres, jesienią i zimą, chciałem dać wszystko do pływania, ale nie zawsze było dobrze.Pomyślałem jednak, że pływam dla mojego taty i dlatego chciałem dostać się na Igrzyska Olimpijskie, które odniosły sukces ”, kiwnęła głową na głowę motyla-rycerza, którą jej ojciec zmarł zeszłej jesieni.

Dwudziesty ósmy pod pięcioma kręgami nie jest wstydem dla młodego juniora.Nawiasem mówiąc, dotarcie do finałów olimpijskich to rzecz – w przeszłości tylko Daniele Málek w Sydney odnieśli sukces w Sydney 2000 (dwa razy piąte na piersiach 100 i 200 metrów), a jeszcze wcześniej Daniel Machko w Moskwie 1980 (piąty na 1500 m) ).

Pytanie, dlaczego czescy pływacy z Aten w 2004 r. (Hlavackova, Svoboda) nie zdołali przywieźć swoich danych osobowych na igrzyska olimpijskie, nie wyprowadziło go z równowagi.

„Tak nie jest, Simona Baumrt wystawiła swoje osobiste rekordy na sto dwustu metrów w Londynie cztery lata temu.A Honza Mick zbliżył się do swojego czeskiego maksimum siedmiu setnych w piętnastu ”- przypomniała i poprawiła swój wynik końcowy. powiedziała, żałując, że nie zrobiła zdjęcia z gigantem pływackim Michaelem Phelpsem.

„Stałem metr od niego na dworcu autobusowym w wiosce olimpijskiej. Ale w tym momencie wyjaśnił, że ma już dość takich próśb, więc nie odważyłem się – wzruszyła ramionami.

Rate this post