Przybył Hudler, ciągnąc za niedocenianego Calgary’ego. Czy zasługuje na Złoty Kij?

W poniedziałek trzecia runda głosowania została zamknięta, a udział w niej wzięli eksperci hokeja, trenerzy i dziennikarze. W serii iDNES.cz przedstawiamy naszych czytelników każdego dnia tygodnia wszystkim 10 finalistom. Drugi w kolejności alfabetycznej to 31-letni Hudler.

Na pytanie z wstępu artykułu wyraźnie odpowiedział Jakub Voracek, kapitan reprezentacji Czech na krajowych mistrzostwach świata i największy faworyt tradycyjnej ankiety. “Jirka jest dla mnie główną naklejką, ponieważ naprawdę na to zasługuje. W zeszłym sezonie miał świetny sezon, ale skończył “- powiedział dziennikarzowi MF DNES w Filadelfii w kwietniu.

Hudler znalazł się w pierwszej dziesiątce po raz czwarty w swojej karierze.W latach 2008 i 2009, zajął siódme lub ósme miejsce w ubiegłym roku – jak wspomniano – była Voráček dół, jedna dziesiąta.

podmurówce Calgary prawdopodobnie zaszkodziły słabsze wyniki drużyny narodowej, która jest chyba odzwierciedlenie w głosowaniu w Złotym kij hokejowy

Z MS 2003, kiedy był w tym samym czasie dwudziestych mistrzostwa, dekada ominęło górę akcja.

Na igrzyskach olimpijskich w Vancouver, nie Ruzicka i ponownie w ubiegłym roku w Soczi Hadamczik. Dla wielu niezrozumiałe.

„znacząco przyczynił się do rozwoju naszych chłopców”, powiedział trener Bob Hartley dziennikarzom calgarským na Hudler. „Niedawno został on uhonorowany za swoje czyny na lodzie. Ale mieliśmy więcej czasu, widząc jak nasz zespół pomaga za kulisami. On sprawia, że ​​graczy wokół niego lepiej. To wielki, niewiarygodne hokeista.Prawdopodobnie jednym z najinteligentniejszych Mam trenował. „

Płomienie spalane z miłości do nevysokému Centrum Czeskiej, 76 punktów (31 + 45) Hudler zdobył ósme miejsce w wydajności całej ligi. Po sześciu latach Calgary wszedł do play-off. Nikt tak naprawdę nie policzył młodego zespołu przed sezonem.

“Próbuję pomóc młodym chłopakom. Kiedy trzeba je uspokoić, uspokaję. I odwrotnie, jeśli trzeba się spieszyć, więc ruchem, „powiedział,” Tato „, Hudler, ewentualny przyszły lider drużyny narodowej po Jaromir Jagr.

Hudler prawdopodobnie skończy się w Złotym kija hokejowego wysokie, ale nie dostać trofeum. Jednak w czerwcu jedna nagroda mogła zostać wygrana jako nagroda za krwawy rok.W NHL wraz z Dacjukem i Kopitar nominowany do wygrania Lady Byng Trophy, cena podana jest za dżentelmeńskie zachowanie w połączeniu z art hokeja, a od 1925 roku wciąż nie Czech zyskał.

A jeśli nawet to Hudler powiodło, aw domu ma swoje największe szczęście półroczne córkę Anna Josepha, który urodził dziewczyną Hannah Chymčákové.Dumny ojciec pokazał dziewczynę publiczności na przerwie piłkarza Pavela Horvátha w Pilznie.

Rate this post