Rafa, wolny od nerwów mistrz? Nie, po prostu nie mogę powiedzieć, opisał Nadal

Przegrany Anderson również doświadczył swojego życiowego turnieju. Wystarczy krótki spacer go brakuje, więc jest to świetna jazda upiększać tytuł grandslamovým, ale po drugiej stronie boiska był zdania, że ​​złym człowiekiem

„Nie rób tego, co wielu tenisistów. Konieczność zdenerwować sędziego to podrzuca go i nagle zaczyna grać lepiej. On, nawet bez takich zewnętrznych wpływów, może nagle dodać. Do każdej piłki przychodzi z wielką intensywnością, z taką ilością energii, „Anderson zgięty Home

Ciężkie dlatego należy Nadal wygrał 6:. 3, 6: 3, 6: 4. Wygląda na spokojną.

A może nie? “Byłem zdenerwowany” – przyznał tenisowy król Nowego Jorku. “Ale pokazanie dowolnego języka ciała, który nie jest pozytywny, jest głupie, prawda? Ona zwróci się tylko przeciwko tobie.Próbuję zachować całą moją karierę. To jest coś, co mogę tylko obserwować dla siebie; nie ma to znaczenia dla przeciwnika. ”

Tak, takie szczegóły są tworzone przez mistrzów. „Musisz być w stanie obsłużyć, więc można również zachować w całym turnieju”, powiedział Nadal.

W roku 2017 obejmuje również wielką karierę. Na jego ukochanej gliny, wygrywając trzy turnieje (Barcelona, ​​Monte Carlo, Madryt) i jego „dom” Roland Garros. On przeszedł do finału Australian Open, a teraz wziął US Open.

Po raz kolejny gratuluję mu tłumy rodaków po świeże triumf przyszedł jego ulubiony Real Madryt, dołączył zjawisko koszykarz Pau Gasol i tenisista Fernando Verdasco. Nie tylko pochylają się, zanim nie będzie odgrywał roli wyraźnego faworyta.Tak, New York brakowało Andy Murray, Novak Djokovic i Stanislas Wawrinka; Roger Federer nie wchodziło w grę, zanim doszło do wzajemnego pojedynku.

Ale to nie zmniejsza jazdę Nadal. Najwyraźniej było to bez przeszkód. Mistrz przyznał, że wyzwanie tylko pasaże 3 kolejka przed Leonardo Mayer, w którym więcej niż godzinę, czekając na pierwszy kontrataku.

„W tym meczu doznałem dużo frustracji,” oceniana retrospektywnie. “Ale mogłem z tym walczyć. Z prawej mentalności. „Home

Ograniczanie nawet cienia słabości. Zdominuj. I wygraj. Plan Rafa wyszedł świetnie.

Rate this post