River Plate hráči, ktorí sa dostali do nemocnice po “slznom plynovom útoku” od fanúšikov Boca Juniors

Štyria hráči River Plate boli odvezené do nemocnice po tom, čo ich fanúšikovia svojich horkých súperov Boca Juniors vo štvrtok rozstrihli s tým, čo sa zdá byť slzným Bet365 plynom, čo spôsobilo, že ich derby Copa Libertadores budú opustené v polčase.

Posledná 16-sekundová kravata medzi klubmi Buenos Aires na štadióne Boca Bombonera bola zablokovaná na 0-0, keď sa incident vyskytol v tuneli, keď hráči vyšli do druhej polovice.

Televízne fotky Leonardo Ponzio a Leonel Vangioni si trepali oči a ostatní hráči nalievali vodu na svoje tváre, aby umyli látku. Tí spolu so svojimi Bet365 podpora spoluhráčmi Matíasom Kranevitrom a Ramirom Funesom Moriom boli neskôr prevezení do Bet365 nemocnice Na liečbu toho, čo argentínske rádio opísalo ako popáleniny.

Úradníci z juhoamerickej futbalovej konfederácie Conmebol nazvali zápas asi hodinu po incidentu a hráči rieky boli eskortovaní z ihriska pod záštitou Nepokojové štíty.

Ri Ver manažér, Marcelo Gallardo, ktorého strana bola 1-0 po prvej etape, nazval incident za odporný a hanebný. Prezident Boca Daniel Angelici povedal, že hovoril s jeho opačným číslom a ospravedlnil sa za Ale udržiaval by sme, že by tím nemal byť potrestaný za akcie fanúšikov. “” Budeme akceptovať zodpovednosť, ktorú máme, ale nemyslím si, že hráči sú Bet365 zodpovední, “povedal. “Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme pomohli polícii a dúfame, že najrýchlejšie nájdeme tých, ktorí sú zodpovední.”

Angelici poprel to notoricky známe barras bravas alebo chuligánské firmy, boli zodpovední a povedali, že to nie je možné Aby sa zabránilo tomu, že fanúšikovia prinášajú zbrane do pôdy.

“Aerosól je malý, neviem, ako to funguje, ale je to veľmi silné, môže sa vo vašom vrecku zmestiť a keď je takmer 50 000 ľudí Môže sa dostať bezpečne, “povedal. “Toto je Bet365 problém spoločnosti, nie futbalový problém.Títo ľudia sú chorí. ”

Zástupcovia Conmebol v hre vyhlásili, že disciplinárny výbor sa stretne v piatok a rozhodne sa, či bude tento zápas opakovať, dokončiť ho na neutrálnom mieste alebo prideliť kravatu River Plate. Boca boli medzi obľúbenými, aby si titul po siedmykrát získali po Bet365 šiestich svojich skupinových hrách.

zdroj: http://bet-stavky.com/bet365-bonus

Rate this post