Ronnie O’Sullivan zmierzył się z Barry’m Hawkinsem w finale Mistrza po pokonaniu Binghama

Ronnie O’Sullivan założył finał Mastersa z Barry’m Hawkinsem po tym, jak pozbył się mistrza świata Stuarta Binghama, 6-3 w Alexandra Palace w Londynie.

Po utracie ramy otwarcia O’Sullivan postawił Po raz kolejny w fotelu kierowcy, twierdząc, że kolejne pięć z rzędu, robiąc przerwę po drodze po 121. Ronnie O’Sullivan chce zobaczyć bilardową imprezę przyjęcia atmosfery rzutki Czytaj więcej

Bingham, świat No2, który nigdy nie wygrał mistrzowskiego meczu przed tym sezonem, a następnie wzbudził, aby to 5-3.Ale pięciokrotny mistrz świata O’Sullivan wygrał dziewiąte miejsce, aby zakończyć pracę i awansować do 11. finału Mastersa, gdzie świat nr 6 będzie licytował szósty tytuł.

Hawkins, świat No8, kolejny mężczyzna, który nigdy nie przekroczył pierwszej rundy w tym roku, rezerwując swoje miejsce w finale w sobotę z zaskoczeniem 6-4 zwycięstwa nad Juddem Trumpem.

Trump, który w piątek pojawił się Zwycięsko z porywającego ćwierćfinału z Neilem Robertsonem, który po raz ostatni wygrał turniej w 2016 roku, został uznany za ulubionego w tym konkursie, ale był zaskoczony, gdy Hawkins opuścił dwa wieki, 130, a potem 128, Pierwsze dwie ramki.Trump walczył z powrotem do poziomu 2-2, a następnie, gdy jego przeciwnik odzyskał prowadzenie, zrobił to 3-3 z przerwą 103, zanim ruszył naprzód po raz pierwszy w 4-3.

Ale Hawkins wziął następne trzy klatki, aby uszczelnić triumf, dodając trzeciego stulecia przerwy w meczu z 100 w środku tych. Hawkins powiedział: “On [Trump] był oczywiście faworytem, ​​aby pokonać mnie tak, jak grał wczoraj, ale zawsze wiem, czy możesz wziąć swoją grę w praktyce, masz szansę, a dziś udało mi się to zrobić”.

Zapytany, skąd pochodził, Hawkins powiedział: “Nie wiem.Jest to chyba trochę podobny do Tygla [mistrzostwa świata, w którym nigdy nie wyjechał poza drugą rundę przed 2013 r.] – wygrałem tam grę i to mnie uspokoiło.

“Może to Co tu się stało Nie mogę uwierzyć, że jestem teraz w finale. Mam szansę wygrać, a ja jestem nad księżycem “.

Rate this post