Ruzicka pozostanie trenerem programu już w przyszłym sezonie. I już nominował

“Wynegocjowaliśmy warunki nowej umowy na okres jednego roku. Nie zaszkodziło – powiedział Tomáš Král, szef związku, który przekonał Růžičkę. Charyzmatyczny trener publicznie ogłosił, że nie chce kontynuować z drużyną narodową, jeśli nie wygra medalu na mistrzostwach.

W maju trudno byłoby znaleźć dobrego trenera dla czeskiej drużyny hokejowej. A kiedy król wyszedł na spotkanie z Ruzicką z możliwością jednoczesnej pracy w Chomutovie, doszło do porozumienia. Nie ma sensu jechać do Omska, który był przez długi czas bardzo długo. ”

” Chciałem podjąć decyzję po mistrzostwach świata, ale mam teraz ofertę. Tomas (King) powiedział mi, że nie mogą czekać do maja.Nadal twierdzę, że drużyna narodowa dla mnie na pierwszym miejscu „powiedział Ruzicka.

” W tym roku chcieliśmy trochę odpocząć i zrobić drużynę narodową. Osiem razy pod koniec sezonu, tak jak dotychczas w tym sezonie, jest dla mnie niewiele. . Potrzebuję codzienną rutynę, być na lodzie trochę coachingu „

Nominacje do zgrupowaniu

Ruzicka w międzyczasie wyznaczył pierwszą selekcję przed mistrzostwami, aby wziąć udział w obozie przygotowawczym. Ma osiemnaście graczy: dziesięć głównych ligi, sześć z KLH i jeden z Finlandii i Niemczech

„Preparat jest podobny do poprzedniego sezonu.. Zespół będzie stopniowo uzupełniany.Nominacje końcowi mundialu będzie po meczu z Finlandią i niech cię o niektóre odtwarzacze otworzyć „, powiedział Ruzicka świetle rozwoju NHL.

Zespół niespodziewanie pojawia bramkarz Jan Lukas, który po powrocie z kredytu w Kladno do czterech Sparty. Reprezentacja pomogą w szkoleniu, w dniu 24 marca powinien dołączyć do zespołu James Smith Jekatěrinburghu.

Największą gwiazdą drużyny z Jarosławia Jiri Novotny i Martin Ruzicka z Czelabińska.

Pierwsza z serii meczów przygotowawczych czeka na drużynę narodową 3 i 4 kwietnia w Lillehammer, gdzie zmierzą się z Norwegią. Następnie będą toczone bitwy ze Słowacją, Szwecją i Finlandią. Potem są mistrzostwa, które rozpoczną się 1 maja.

“Wiem, że będzie to dużo obserwowane.I mecze przed mistrzostwami. Obecny sezon jest wyjątkowy, wszyscy są w wielkim oczekiwaniu. To dla nas wielkie wyzwanie i dołożymy wszelkich starań, aby odnieść sukces “- powiedziała Ruzicka.

Rate this post