Sagan przybywa do Pilzna. Słowacki Shoumen będzie ozdobą mistrzostw kraju

W 2016 roku Sagan przyszedł prosto czeskim dwukrotnie. Start

mistrzostw republiki Kyjov zajął drugie miejsce za jego brata, zanim okazało się w Teplicach.

to było na drodze.

Pucharze Czech wyścigi rowerzystów jechać do uzdrowiska około 500 osób. Potem przybył około pięciu tysięcy.

Z USA przyszedł i firmy GoPro, których rowerzysta Słowacki podczas treningu dał kamerami wszędzie mógł.

„Nie chcę brzmieć głupio , Jára Kulhavý jest zwycięzcą olimpijskim, Sagan no. Motocykle prowadzą Lorenzo, ale Rossi to Rossi. Piłka nożna to Suarez i inni, ale Messi to Messi. W kolarstwie, Contador jest na palniku Kulhavy, Schurter, ale Sagan to Sagan.Nie szczypie czyjś tyłek, nie przechodzi na tylnym kole, nie spada poniżej Cancellara i skacze. Tutaj robi różne małpy. Jest to po prostu jeden „, powiedział Petr Hejduk, szef rower górski Puchar Czech w Teplicach dlaczego Sagan takie losowanie osób. Dom

Teraz wracamy do Republiki Czeskiej.

“Cześć wszystkim. Na Słowacji iw Czechach nie rywalizuję bardzo, ale to będzie wyjątek, więc przyjdźcie na Mistrzostwa Republiki 2018.Liczę na ciebie, będę z powrotem! „Przyciąga fanów poprzez wideo o mistrzostwo.

Jak ważne jest uczestnictwo Sagan dla Republikanów mistrzostwach?

” My nie zaprzecza, że ​​wiele ważnych „, uśmiechy Michaela Kreuziger, dyrektor Mistrzostw. “Peter jest światowym fenomenem rowerowym, stał się czymś niewiarygodnym. Cieszymy się, że możemy wziąć udział, jeśli nie ma nic nieprzewidywalnego. Chciał przyjść, i tak będzie. „

Czas Trial Mistrzostwa rozpoczną się 21 czerwca we wszystkich kategoriach w Carlsbad.Na jego siódmy tytuł chce zaatakować Jan Barta, który od tego sezonu bronił barw Elkov autorowi

Funkcja prekursora do testu udanych rowerzystów paralympik. – sześć czasu Paraolimpijskiego mistrz i ambasadora Mistrzostwa Jiří Ježek.

W weekend 23 i 24 czerwca w Pilznie nastąpi po wyścigach ze startu wspólnego wszystkich kategoriach. Rozpoczęcie i zakończenie planowane jest na centrum handlowym w Pilźnie.

Rzeczywisty obwód 16kilometrový następnie prowadzi najpierw lekkie zejście do zamku Czerwonej. Ciągnie się przez Dýšinę, potem trasa wiedzie nad Kicice.

„Nad miejscowością Letkov jest jednym z najtrudniejszych odcinków.Nie jest to wzgórze, które z perspektywy widza wygląda ciężko, ale kiedy człowiek trafi dwanaście, będzie zmęczony tym zawodzie „, mówi Roman Kreuziger, Czech elita rowerzysta.

Teraz jego żona ma zorganizować ładunek mistrzostwo.

“Czasami było to bardzo trudne dla organizacji. Podczas wyścigu, trzeba zamknąć drogę do zapewnienia bezpieczeństwa widzów i zawodników. Jeździ się w miastach, w których istnieje więcej ruchu „, wyjaśnia Michael Kreuzigerová

To organizacja opracowała zarówno z radą męża, ale także z ich bogatego doświadczenia, które odebrano po podróży do największego wyścigu kolarskiego. – Tour de France, Giro d’Italia i Vuelta.

„to miejsce, gdzie szukałem inspiracji.Udało mi się dostać do nich nie tylko jako widz, ale mogę zajrzeć za kulisy organizacji. Że jestem dość pompuje „, mówi Kreuzigerová.

Kobiety sobota istnieje pięć obszarów, mężczyźni w niedzielę nawet dwunastu obwodów, w sumie 192 km.

Gdy okrąża Czechy i Słowację rozpoznaje nowego mistrza republiki.

Rate this post