Slavia – APOEL 0: 0, do widzenia mistrzom Ligo, czeski mistrz sławy nie wygrał

Slavia nie pokryje czwartkową ceremonię w słynnym Grimaldi Forum w Monako, gdzie będą losowanie grup rdzenia. W spółce Real Madryt, Barcelona, ​​Bayern Monachium czy dwóch klubów z Manchesteru znajdzie Apoel Nikozja. Terror ze słynnych klubów na pewno nie.

cypryjski mistrz w obu pojedynkach Playoff tyle, że tydzień temu w domu grając wielkie dziesięć minut, zdobył dwie bramki, a potem reszta walce opór. To wystarczyło dla Slavia, która jest obraźliwa bezowocne, bezradny, nieszczęśliwy.

„Jesteśmy szczęśliwi, jesteśmy szczęśliwi, że jesteśmy w Lidze Mistrzów. Nawet przy wykonywaniu zespołu jestem zadowolony „, powiedział odwiedzenie trener Giorgos Donis.

Dlatego Czech wciąż czeka na Ligę Mistrzów, który w ostatniej dekadzie grał tylko dwa razy Pilzno (2011 i 2013).Slavia był to pierwszy i jak dotąd ostatni raz jesienią 2007 roku, osiem rozbił się w kwalifikacjach.

Nawet przed meczem, czeski zespół napotkał problemy z pierwszym składzie w ostatnim momencie spadła szkoda, że ​​z powodu problemów zdrowotnych przedwcześnie opuścił rozgrzewki. W ataku zastąpił Van Buren, który był bardzo aktywny, często skończył, ale nie niebezpiecznie.

A tuż przed przecina wracał jeszcze na Stoch, który źle Slap pewne kajdanki.

Ofensywa ma Slaviša problemy od początku sezonu. W końcowej fazie martwi się ostatnie podanie i zakończenie. Pokazał to w najlepszej szansie dla pierwszego na pół wyleczonego portugalskiego pomocnika Danny’ego. Po długotrwałym serce podszedł do niego piłkę na stanowisku z powrotem, ale zostawił pięciu kroków wysokiej przesadził.Podobne stanowisko po czasie przerwy spalone prawe ramię kółko.

Slavis pod ryczący kocioł w Edenie rozpoczął atak stale pogłębiany i obronny dość chłodny strzeżone. Wiedzieli, że zebrany cel utrudni odwet, musi dać cztery bramki. I wielu z nich nie mógł nawet cztery rundy w Lidze Czeskiej…

Wiele zakrętów, ośrodków i niedokładne nagłówków. Bramkarz Waterman wyciągnął jak najwięcej z pocałowania kolegi z drużyny, który niedbale dał mały dom. Van Buren próbował zakończyć grę, ale z niezręcznej sytuacji, posyłając piłkę do oddanych fanów. Więc Waterman był najczęstszym aktywność czystych małych wapiennych kubki piwa, że ​​wciąż leciały.

Goście kiedy dostał piłkę, nie trzymać go długo.Ale w kilku chlebach sugerowali, że mogą być niebezpieczni. De Camargo wapno opalane nad i następnie działania, gdy liczniejsze 02:56 zepsute niedokładne centrum.

Druga połowa minęła bez pobudliwych chwilach, gdy czasami po prostu przekazać froncie wewnętrznym, to był obiecujący wydarzenie, obiecując możliwość. Ale nic więcej. Wyłożone szansę a może nie.

Z biegiem czasu, zebrane nieścisłości, jakby nie wierzył, że mogą przerwać mecz. Brakowało iskry, chwila, dlatego nakopl.A będzie w napięciu aż do piątku, będą pochodziły gdy grupa rdzeń Lidze Europejskiej.A kiedy mają szczęście, mogą zdobyć atrakcyjnych rywali, takich jak Arsenal, AC Milan lub niektóre niemieckie zespoły.

Rate this post