Spartanie i Pilzno w reprezentacji. Bez rywalizacji, powiedział kapitan

Od poniedziałku do Pragi na sobotni mecz przeciwko Łotwie kwalifikacyjna przygotowuje sześć i pięć Plzeňáků Spartans, czyli dokładnie połowa nominacje. Powyżej wspólne szkolenia sprzecznych rywalami w walce o tytuł nadzoruje autokarów Pavel Vrba, który spędził pięć lat w Londynie.

„Musimy rozróżnić lidze i reprezentacji”, powiedział kapitan Tomas Rosicky, który przez czternaście lat, zaczął za granicą i scena krajowa monitory łatwe.

Choć daleki od bycia w stanie idealnym, w recepcji w hotelu Praga NH piłkarzy są witani z uśmiechem. Czy Spartan napastnik Lafata Jedenaście reprezentacji tylko pomieszane filmowane na żywo z powodu spadku pola karnego, który przyniósł karę Sparta zwycięstwo nad Teplice.

„Oto jesteśmy w drużynie narodowej, z Ligą ma nic do zrobienia.Wiemy, że istnieje pewne napięcie, ale David jesień w drużynie narodowej mecze grał bardzo dobrze, więc nie ma powodu niczego zmieniać, bo coś się stało. Nie chcę komentować, to jest liga i jestem trenerem drużyny narodowej, „powiedział trener Pavel Vrba dobitnie.

” Chłopaki musieli przypominać będzie drażnić, śmiać się z „mówi Rosicky.

Ale nie zawsze był to uśmiech. Pod koniec ubiegłego roku, na przykład, do czynienia z reprezentacją zarządzania, choć Spartan Vacha na ich świergotu dźgnął uwzględnieniu Pilar powodu kary za Pilzna. Wcześniej oba miały konflikt w lidze. W reprezentacji obchodzili jednak razem urodziny Pilařa.

“Potrafię ocenić, jak chłopcy zachowują się w reprezentacji i nie ma tutaj problemu.Jeśli zdecydujesz się na Twittery i Facebooka jako autorytatywne, proszę. To nie dla mnie. Choć dziś należy do piłki nożnej, wszystko w drużynie narodowej jest w porządku. Bez rywalizacji, wszyscy tutaj zdają sobie sprawę, że gramy dla jednej drużyny “- podkreśliła Rosicky.

” Weź drużynę narodową Hiszpanii. które tworzą zawodników Real i Barcelona. Nie zauważyłem, że mieli problemy w reprezentacji. Kiedy stają naprzeciw siebie, pozostają na boisku. Reprezentacja to kolejny rozdział “, powiedział bramkarz Petr Čech z Chelsea.

Jesienne występy i wyniki kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2016 potwierdziły słowa Rosicky i Czech.Spartianie strzelali mniej niż 8 na dziesięć bramek, albo z pomocą, albo z dokładnym strzałem, a także Piłsudczycy świętowali na boisku.

Czeska gra mistrzostw, która w przyszłym roku gości Francję, grała świetnie. Pokonał Holendrów, wygrał w Turcji i Kazachstanie, a następnie współpracował z niebezpieczną Islandią. Jeśli Czesi w raju w Pradze pokonają jednego ze słabszych przeciwników grupy A, mistrzostwa będą widoczne. Pierwsze dwa idą prosto, trzeci ma szansę w lochu.

Rate this post