SSC Neapol – Udinese Calcio 1:0

Hotel Naples w wieczornym meczu konsultacji z Udinese, chociaż wynik był dość skromny. Cała gra postanowił tylko jednego gola, który był tuż po zmianie stron do spraw Argentyny Gonzalo Higuain.

Neapol chciał odpoěvdět swoich rywali, którzy opanowali ich grę. Musiała zrobić idealne warunki, ponieważ z Bet365 zadowoleniem domu Udinese. Zebry są cieniem zespołu, który walczył w Europie i daj im solidnie vylspšit swój wynik.

Od pierwszej minuty widzieliśmy trio Higuaín, Callejon i Isigny, w którym Sarri idzie rzadko. Przy bramie ponownie Reina, przed nim, boki Hysaj z Ghoulamem i środkowy obrońca Albiol z Koulibalym. Wszystko backup przeprowadził serię Hamšík, Allan i Jorginho.

Ani Sędzią dzisiejszego meczu nie wpłynie na Bet365 strzelca bramki Antonio Di Natale od pierwszych minut. Francuz Théréau ma miejsca w pomocy pięciu zorientowali Widmer, Badu, Lodi, Iturra i Edenilson. Trzy bary ponownie stanął Orestis Karnezis.

Od pierwszych minut było jasne, kto jest w domu, a ulubionym tego meczu. Pierwszy zbiegają José Callejón, aby strzelać, nawet po Lorenzo Insigne. Udinese, jednak jego rywal bardzo dobrze przygotowane, i wiernie bronili swoich kluczowych mężczyzn. Po Długie podanie bezpośrednio z obrony Reina kodowania ponownie, aby zakończyć Lorenzo Insigne, ale w końcu całe zdarzenie brzmiało off.

Po krótkiej akcji Partenopeo zastřeloval Gonzalo Higuain, który następnie strzelił swoją kolej po podaniu z Ghoulama. Ale brakowało mu bramę Karnezisovu. Doświadczeni Grecki bramkarz staje się Bet365 bohaterem, a kilka chwil później, gdy kolejny świetny sposób, aby podjęły snajperski argentyńskie Higuain. Karnezis musiał udać się do imprezy, jak również po pobiegł za pośrednictwem którego autorem był José Callejón. Karnezis ale czytać grę błyskotliwie i wsadził piłkę do przeciwnika.

Ani innego strzał Gonzalo Higuain przyniosły pierwszą bramkę, bo wielu wskazując. Neapol przyniósł szczęście i Higuain jako rejestrator, jako obiecujące działanie zatrzymał słabe wyniki na Insigneho. W drugiej połowie, ale już wprowadzone Neapol znacznie lepiej.

Po pierwsze, zastřeloval Marek Hamsik, po tym jak już cieszył Gonzalo Higuain. Argentyński snajper pobiegł do wapna, załatwił mu piłkę z Jorginho i po strzałem w długi róg mogli radować się najlepszym strzelcem Neapol!

Zaledwie trzy minuty później Higuaín dodał Bet365 swojego drugiego gola, gdy piłka przyszedł do niego po błędzie Danila. Ale Higuaínův próbował lobować zakończył się tuż obok! Upał był również bramkarz Reina, gdy rzutu rożnego Widmer skoczył obrońcy i skierował do przygotowanej hiszpańskiego bramkarza. więcej info: www.bonus-se.com

Udinese jest praktycznie złożenia broni i atakować zbyt pośpiechu. Po dobrym ataku z strzale rozwiązany przemian Ali Adnan, ale skrajnie tylnym strzał młodego bramkarza Pepe Reina sparował fajne. Nie przejmuj się zbytnio, ani próba Widmer, który był jednym z najbardziej aktywnych graczy gospodarzy. Jego strzał jest skierowany tylko środkową bramę i Pepe Reina na to spokojnie czekał.

Ostatnia szansa, aby dbać Elseid Hysaj. Używał przewagę liczebną trzy do dwóch. Ale zamiast nagrywania na więcej starszych kolegów, wziął odpowiedzialność na Bet365  siebie, a skończył się. I nie zrobił, jak bramkarz Orestis Karnezis przezwyciężyć. Od następnego rzutu rożnego Partenopea prawie się nie zmieniły, ale może nie dla nich znaczenia. Weź kolejne trzy punkty, a kryzys pogłębia żebra.

Rate this post