Stomatologia wygrywa w azylu. Ale bez względu na to, czy jesteśmy w domu, życzymy piłki ręcznej

Balony odbijają się w boisku. Musimy być podwójnie na baczności, możemy trafić w tył głowy „, mówi nieszczęścia Orság bramkarza.

skrócone siłownie przestrzeń Zubří nie ćwiczyć swój tradycyjny sposób ręcznej. „Hale dostosowuje całą naszą grę, więc możemy pociągnąć do szybkiego ataku,” wspomniał Orság.

Jest to również odzwierciedlenie w liczbie goli zdobytych w meczach domowych. Podczas gdy w ubiegłym roku było Zubří w regularnym średnio prawie 31 bramek na mecz w tym roku po trzech pojedynkach do 28.

, aby żaden błąd. Piłkarze ręczni są wdzięczni za udzielenie azylu.Hala Rožnovská oferuje korzyści, a konkretnie jeden, ale istotne. – atmosfera

„Z akustyka sali sprawia pół wizyty znacznie więcej hałasu” szturchnął Orság. „Co do mnie z krzykiem w praktyce z jednej strony na drugą, aby naprawdę usłyszeć.” Fani oglądać mecze z galerii powyżej boisku, ich liczba jest nieco ponad 400.

„Dla nas, kolejny gracz na boisku. Against New Veselí pomógł nam skręcić “trener Andrej Titkov przypomniał, że jego drużyna w sobotę straciła trzy gole przed końcem meczu. „Chciałbym w związku z tym chciałbym cię widzieć jak najszybciej handball cieszył się w naszym holu.”

wyznaczonym terminem gracze powrót piłki ręcznej w ich własnym środowisku nie jest jeszcze ustalona.Pewne jest to, że wszystkie cztery pojedynki podjąć w tym roku miejsce w Roznov. Home „Mam nadzieję, że przed playoffs nadal może grać w domu,” pragnie Orság.

Najbardziej optymistyczne szacunki mówią o 2 lutego, kiedy opowiadając Wołoszczyzny Dukla Praha. Na pierwszym pojedynku po powrocie będzie Zubří nie mógł prosić bardziej atrakcyjny niż rywal Champion.

Rate this post