Toulouse – Marseille 06.03

ligue 1W pierwszym meczu 28 kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1 Tuluza zmierzy się na swoim boisku z Marsylią. Tuluza znajduje się w strefie spadkowej i desperacko potrzebuje punktów aby móc przesunąć się w tabeli na bezpieczne miejsce.  W sumie nie grają źle. jednak ich głównym problemem to słaba gra w liniach defensywnych.  Drużyna gospodarzy ma jedną z najsłabszych linii defensywnych w całej lidze i msza się w grze obronnej zdecydowanie poprawić jeśli myślą o zdobywaniu punktów i pozostaniu w najwyższej klasie rozgrywek. ich wyniki w meczach na własnym boisku są świetne. Są niepokonani w ostatnich pięciu meczach a we wszystkich z ostatnich 9 meczy zdobywali przynajmniej jedna bramkę.

Marsylia znajduje się na 3 pozycji w tabeli ligowej i jest jednym z trzech kandydatów do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Gdyby w ostatnich meczach osiągnęli dobre rezultaty mogli zająć fotel lidera. Jednak tego nie zrobili. Są bez zwycięstwa w ostatnich czterech meczach ligowych i jeśli chcą pozostać w  wyścigu po tytuł mistrzowski muszą zacząć grac znowu lepiej. więcej: odtrucie Katowice

Jednak w tym meczu nie będzie im łatwo poprawić statystyki. Wielu zawodników nie będzie mogło grać. Osłabienia są widoczne głównie w defensywie.

Bardzo trudno przewidywać wyniki w meczach w których obie drużyny są w stanie zgarnąć trzy punkty. Jednak przewiduje otwarty mecz w którym obie drużyny zdobęda po przynajmniej jednej bramce. Najlepszy kurs na to zdarzenie przygotował Bet365. 1,85 to naprawde całkiem przyzwoita stawka.

Toulouse – Marseille 06.03 4.00/5 (80.00%) 1 vote