Troyes – Auxerre 15.09

ligue 2 logoW ostatnim meczu francuskiej Ligue 2 Troyes będzie gościć zespól Auxerre. Troyes wyśmienicie wystartowało w tegorocznych rozgrywkach Ligue 2 . W chwili obecnej znajduje się na drugim miejscu i jeśli wygra dzisiejsze spotkanie i zainkasuje trzy punkty wyprzedzi w tabeli Dijon i będzie zajmowało po sześciu kolejkach pierwsze miejsce.

Gospodarze maja wyśmienitą defensywę i są jedynym zespołem w tabeli który jak dotychczas nie stracił bramki. Bilans bramkowy na chwilę obecną, po pięciu kolejkach, wynosi 8-0. Z drugiej strony Auxerre znajduje sie na przeciwległym biegunie tabeli ligowej i przegrał ostatnie trzy mecze z rzędu, przy czym w w dwóch meczach z ostatnich trzech nie strzelili nawet gola.

Obie drużyny mają problemy z absencjami zawodników.  W drużynie Troyes nie zobaczymy na boisku N’Diaye , Thiago Xavier , Barreto , Camara oraz Cabot . W druzynie gości absencja zawodników jest jeszcze większa i na boisku nie zobaczymy takich zawodników jak Ndong , Aguilar , Gragnic , Sammaritano , Chérif , Nabab i Haller.

Oczywistym faworytem spotkania są gospodarze, jednak kursy nie sa za wysokie i dlatego skłaniałbym się ku typowi – obie drużyny zdobędą gola-nie .

Nasz typ: obie drużyny zdobędą gola – nie

Najwyższy kurs: Bet365 – 1,75

 

Rate this post