Unibet – promocja na mecz Legia – Lokeren

unibet logoTradycyjnie już bukmacher Unibet nie zapomina o swoich wiernych klientach i znowu przygotował promocje , tym razem związaną z pierwszym meczem stołecznej Legii w rozgrywkach Ligii Europejskiej. Legia będzie gościć na swoim stadionie belgijski Lokeren i jest faworytem tego spotkania. Na chwilę obecną kurs na wygraną naszej drużyny w tym meczu są w Unibecie na poziomie 1,80 i z tego co sprawdzaliśmy są jednymi z najwyższych na rynku.

Ale przechodząc do promocji. Obejmuje ona kupony zawierające ten mecz i mające kurs powyżej 2,0. Jeśli Twój kupon okaże się wygrywający otrzymasz od Unibeta darmowe spiny w kasynie na slocie Starburst.  Jeśli kupon będzie postawiony za stawkę w przedziale 20-49 PLN otrzymasz 10 darmowych spinów, a jeśli powyżej 50 PLN aż 20 darmowych obrotów. Wystarczy zarejestrować się do promocji z linka na stronie Unibet.

Jeśli natomiast nie masz jeszcze konta w Unibet , możesz skorzystać podwójnie. Rejestrując się w Unibet możesz zainkasować bonus powitalny w wysokości 123 PLN a dodatkowo ten skierowany bezpośrednio do meczu Legia-Lokeren. Jednego możesz być pewien. Będąc zarejestrowanym graczem na Unibet będziesz mógł bardzo często korzystać z wielu,wielu promocji. Bardzo niewielu bukmacherów tak dba o swoich klientów jak właśnie Unibet .

Rate this post