Unibet

unibet start pageSkandynawska platforma e-gamingu Unibet , była jedną z pierwszych na polskim rynku która przygotowała dla graczy polska stronę językową i polski support. Celowo wspominamy o tym fakcie na samym początku. Chcemy abyście wiedzieli , że to firma wiarygodna, z tradycjami , służąca polskim graczom już bardzo wiele lat. I jak przystało na wszystko co skandynawskie, jest bardzo solidna i bezpieczna.

Zakłady bukmacherskie to zdecydowanie najlepszy produkt Unibeta. Na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo sie rozbudował. Obecnie oferuje bardzo wiele ciekawych zakładów i co najbardziej przyciągające , to bardzo duża ilość transmisji live z dużej liczby dyscyplin sportowych. Oglądając więc na żywo transmisje piłkarskie, hokejowe czy koszykarskie możemy zawierać wiele zakładów po bardzo przyzwoitych ( w porównaniu z innymi bukmacherami) kursach.

 

Unibet – 123 PLN dla nowych graczy
typ bonusu bonus cashback
wysokośc bonusu w % 100%
Max. wysokość bonusu 123 PLN
dodanie bonusu automatycznie
warunki przyznania bonusu po dokonaniu pierwszego zakładu
UNIBET – 123 PLN BONUS – zarejestruj się

 

Aby korzystać z transmisji musimy posiadać aktywne konto na Unibet i jakiekolwiek środki na mim zdeponowane. Otwierając konto przechodzimy przez bardzo szybki proces rejestracyjny. Pamiętajmy o tym aby podać dokładne dane. Są one bowiem niejednokrotnie weryfikowane podczas dokonywania pierwszych wypłat.

unibet pokerBędąc nowym graczem , dostajemy od Unibet bonus powitalny. Jest on dopisywany do konta gracza automatycznie po złożeniu pierwszego depozytu i zawarciu pierwszego zakładu. Oferta bonusowa Unibet jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku ( porownywalna z ofertą powitalną Bet 365 czy też Winmasters ) i naprawdę warto z niej skorzystać. Do tego dochodzą całkiem niezależne od siebie bonusy do gry w kasynie oraz pokerze. Zliczając je razem uzbiera się całkiem pokaźna sumka 🙂

Depozyty oraz wypłaty przebiegają w Unibet bonus bardzo szybko i bezproblemowo. Jest tyle możliwości deponowania środków i wykonywania wypłat, że z pewnością każdy znajdzie tą najbardziej mu odpowiadającą. Najbardziej popularnymi metodami sa karty kredytowe oraz debetowe , a także transakcje za pośrednictwem Unibet Skrill ( Moneybookers ) .

 

Unibet – możliwosci deponowania
sposób wpłaty opłata termin realizacji minimalna wpłata
unibet-skrill bez opłat natychmiast 25 PLN
unibet-neteller bez opłat natychmiast 50 PLN
unibet-visa bez oplat natychmiast 25 PLN
unibet-banktransfer zdarma 2-3 robocze dni 50 PLN

 

Jesli ktokolwiek miałby jakiekolwiek problemy może skorzystać z pomocy supportu w języku polskim. Odpowiedzi na wszelkie pytania otrzymamy droga mailową lub poprzez “live chat” w dosłownie kilka minut.

Unibet 4.33/5 (86.67%) 3 votes