Vrba wychwalał zarówno obrońców, jak i biednych. Wapno jest strasznie potężne, powiedział

Vrba po mistrzowską wygranej 6: 0 nad sekund ligi Sokolov, który prowadzi Były pomocnik Pilsen a później autokarów Pavel Horváth, największą przyjemność z faktu, że jego podopieczni poprawy obronny. Przed wyjazdem na początkowym zgrupowaniu w Hiszpanii chwalony i ofensywy zimowej wzmocnień Thomas chora.

„Z Domazlice wydawało się, że stawiamy na szkolenia, że ​​niektóre zabawy ludzi, którzy przyszli do piłki nożnej. Teraz on z powrotem był o wiele bardziej zdyscyplinowany, a rezultatem jest lepsze dla nas. Głównie jesteśmy z powrotem do pracy całkowicie odmiennie od Domažlice. Choć grał dobrze w ataku, ale broniliśmy naprawdę źle.Tak dzisiaj było znacznie lepiej „, powiedział dziennikarzom Vrba.

Dwie bramki Sokolov zdobył bramkę w drugiej połowie napastnik chory, który zdobył przeciwko Domažlice. “Zabraliśmy go tutaj głównie po to, by osiągnąć cele. Mam nadzieję, że będzie kontynuował. W dużej limonki jest bardzo silny w pojedynkach, a także dlatego, że wybrał go „, powiedział Vrba.

Lider zdołał górę otwarcia domu konkurencja trzy pojedynki przygotowawczych z przeciwnikami z niższej konkurencji. Sokolov i Domažlice pokonali Usti nad Orlici 3-0.

„Nie mam wpływu na działanie zespołów, natomiast Domažlice dał nam jak najwięcej goli, jak już dawno otrzymał. Cieszę się, że nie ma obrażeń, wszystko jest w porządku.Chcę podziękować wszystkim trzech przeciwników, bo grali fair i wszedł do gry w piłkę nożną „, powiedział čtyřiapadesátiletý trener. „Mieliśmy twardy blok pod względem przydatności, teraz jest więcej na temat taktyki i gry”, powiedział Vrba.

Zespół zachodnioczeski w poniedziałek będą latać na pierwszym z dwóch hiszpańskich zgrupowaniu w Marbelli, który skłania Basel , Salzburg i Szanghaj Shan-chua. “W tych zagranicznych klubach zazwyczaj masz przeciwników, którzy mają już imię.Dla nas jest to wspaniałe doświadczenie, ale lepsze to, że spotykamy się z zespołami, które są na tym samym etapie przygotowań, jak my „, powiedział Vrba.

W Hiszpanii nie powinny być wąskie kadry Wiktorii przez byłego reprezentacji trener doradził na początku zimowego treningu. „Jest możliwe, że po pierwsze koncentracja występuje pewne zmiany, ale to nie będzie tak źle, być może jeden lub dwóch graczy. Ale muszą chodzić do klubów, w których ma swoją jakość i sens. W przeciwnym razie nie będziemy go zawężać “- powiedział Vrba.

Rate this post