W przeciwieństwie do rywali dywizji. Szanujemy San Marino, mówi Kopic

Kopic jest jednym z dwóch piłkarzy Pilzno w obecnej nominacji trenera Karela Jarolima. Michael Krmenčík, najlepszym strzelcem ligi, to z drugiej strony. Strona główna

„Chciałbym grać w przedniej fanów Pilźnie. Mam nadzieję, że przyjdą – powiedział Kopic z dystansu. Że w Pilźnie, gdzie mecze ligowe są stale wysokie, prawdopodobnie fani trybuny wypełniają. Ale rada również Kopic?

Forma na pewno ma, ale w meczu z sanmarinskému outsidera chcieć przetestować trenera i innych graczy.Zwłaszcza na skraju kopii, pozycja Kopica, Jarolím ma dosłownie tłum: Jankto, Falta, Zmrhal, Sýkora lub Kadlec.

“Osobiście czuję się dobrze” – mówi Kopic. “Trener Vrba wierzy w klubie, mam też szansę od trenera Jarolima” – dodaje.

Podczas gdy Jarolim nie był zadowolony z meczu z Niemcami, nie grał w Irlandii Północnej. W czwartek był jednak w Azerbejdżanie w linii bazowej i nagrodzony golem.

“Przeniosłem formularz z klubu na program, na który czekam. Ale mam formę życia, nie widzę tego.I nie podoba mi się podobieństwo “, wyjaśnia.

Jednak liczby mówią do niego. Kopic przejął wszystkie dziewięć meczów ligowych, zdobył jedną bramkę, zdobył cztery i podwoił w pucharach. W Pilznie jest obecnie jednym z kluczowych ludzi.

“Trener Vrba dał mi więcej swobody. Miałem wcześniej trzymać się linii, teraz mogę biegać do środka, co mi pasuje. Ponadto, mam cały preparat bez kontuzji “, ujawnia powody dobrego wejścia do sezonu.

Trwa w niedzielę w San Marino, tydzień później – w koszulce Pilsen – w Sparcie. “Ładunek tych meczów będzie zupełnie inny. Reprezentacja jest współczynnikiem i wszystko wokół, Sparta będzie dużo kur.Najpierw Pilsen mógł pluć na Spartę, ale teraz widzę to inaczej “, mówi.

Ale pomijamy to. Teraz jest San Marino, karzeł piłkarski. “Mamy dla nich szacunek. Ale jesteśmy wielkim faworytem, ​​powinniśmy wygrywać i dawać wiele bramek. Nie ma usprawiedliwienia dla straty “- mówi Kopic.

“Ale piłka nożna jest piękna, ponieważ nawet słabsi mogą pokonać silniejszego. Porównałbym to do pucharu, gdzie zespoły z ligi lub trzeciej ligi również czasami zaskakują swoich faworytów. Dlatego wolę być ostrożny, chociaż wiem, że powinniśmy być w stanie sobie z nimi poradzić. Musimy szybko strzelić “, mówi Kopic przed meczem, który rozpocznie się na stadionie Pilzno w niedzielę o 20.45.

Rate this post