W Varnsdorf nie doszlibyśmy do korony, chwaląc młodego napastnika Klobása

“Poszedłem pomóc Kottle i myślę, że spełniłem oczekiwania. Z Durdevićem daliśmy połowę goli dla zespołu, z fantastyczną współpracą. I mam nadzieję, że to musi być zawsze ustalone, „wspomniał jego macedońskiego partnera.

A z tego połowa bramek Varnsdorf pomyłkę, że zasadził Tamaryszek 40 zespołu na sezon, dwa z nich co dziesięć.

„Standa Kiełbasa była dla nas wyraźnie najważniejszym graczem na przestępstwo, mimo problemów zdrowotnych i trudnego treningu zimowego.I Fahrudin umieścić wiele bramek, ale nadal uważam, że jego potencjał jest znacznie większy, „oceniana zarówno majtki trener Zdenko Frťala.

W pierwszej ligi zgromadzonego Kiełbasa 25 rozpoczyna i dwa gole dla Mlada Boleslav, w minionym sezonie zabrał ją dwa razy w sierpniu, po czym udał się na misję w Varnsdorf.

„W zimie wrócił do Bolesława przygotowania i wszystko wydawało się wskazywać, że tam pozostaje. Ale on się zranił. I zabraliśmy go tutaj w stanie kasztanowym, jeszcze dwa tygodnie razem.Jego stan był deficyt świadomy, ale w końcu okazało się odtwarzacz różnicę „, chwalił trener.

A kiełbasa chwalą go z powrotem. „On jest tak niesamowity i fantastyczny trener, że byłbym bardzo przykro, jeśli nasze drogi nie miał konfliktu”, wyznał 24-letni napastnik podziwu dla trenera, że ​​jedzie do Hradec Kralove. “Nie spotkałem nikogo takiego i życzę mu tylko dobrego. Kiedy komunikuje się z graczami, mówi do nas, jeszcze tego nie doświadczyłem. Sprawia nam rzeczy taktyczne mogą wysadzić ma coś do siebie. „

Nawet skromny skromny dyrektor klubu Vlastimil Gabriela zawarte pochlebstwa. “Pan Frťala ma się dobrze i jest dobrymi przyjaciółmi. Nie powodują niepotrzebnego nacisku na graczy.Gdybyśmy tego nie zrobili, grzywny spadłyby gdzie indziej. W Varnsdorfie Gabriel mówi, że gramy z radości. Jest tak dobrym człowiekiem, że nigdy nie sięgnie po koronę. Oto wspaniali ludzie. Lewa ręka nie wie, co robi prawica „.

przesunięcie Rescue ostatecznie opanowali Varnsdorf, pogrążyła go w otwór 11 rund bez wygranej. “Wielu chłopców próbowało pierwszego wielkiego futbolu, druga liga jest o dwa poziomy wyższa niż młodzieżowa. To dużo pojedynków, ale juniorzy wciąż działają. ”

Dziesięć trafień dało Klobásowi pewność siebie. “Jestem tutaj, jak mówi Prci (bramkarz Porcal).Muszę dać cele nadal zbierać to, co sprawia, że ​​zespół „.

I znowu zbierać Major League. “Chciałbym uzyskać lepszą pozycję w Mladá Boleslav, ponieważ to moje serce” – powiedział. “Kiedy zacząłem grać w lidze, pojawiły się problemy z kolanem. Ale już czuję się dobrze. W lecie mam uzgodnionego trenera fitness. Na prycha wypoczynkowych i rzuca się do szkolenia przed rozpoczęciem ich szkolenia. „

Jeśli o nim laty jako rozważyć Teplice, neohrnoval przez nos nad nimi. “Mam pół rodziny z tatą w Teplicach, też bym tego chciała.I nie byłby rozwiązany mieszkań „i nawet fakt, że nie byłby to atak na mięsistej salami -. Kiełbasa, nazwany, ponieważ pierwszy jest już na Węgrzech Kecskemeti. “Cholera, moglibyśmy stworzyć najbardziej zabawny atak.”

Rate this post