W Zlin postawili na bałkańskiego krykieta i wyszedł generał z Europy

„Nie można pominąć ligę, bo gramy Puchary europejskie. Są piękne, ale liga jest niezwykle ważne dla nas. Problemy powinny zostać przeniesione z nim do kubka, „trener wie ataki Zlin Bohumil.

Przed Teplice opublikował zakładów na grupy bałkańskiej. Aby pierwszym składzie zawiera trzy ofensywnych graczy z byłej Jugosławii. Postępy w regionach obsługiwane Ekpai z Džafičem, napaść z parą utworzonej Mehanovič Vukadinović który przyszedł na tydzień przed zakończeniem Cup zaplanowany.

„Wszystkie cztery są w stanie komunikować się ze sobą. Zbudowaliśmy cztery niebezpiecznych graczy – trzy z nich dodatkowo prędkości i jedną wielkiej techniki kopanie, „powiedział Panik

subtelna, ale więcej graczy mobilnych Zlín, krzepkich korki są płatne..Po pół godzinie gry zdobył stratega rally przeciwnik Jiracek i prostopadle między obrońca dobrego wykorzystania zwalniać Mehanovič.

„I shot swoją słabszą prawą nogę, więc starałem się przynajmniej uderzył w bramę”, powiedział Mehanovič jego punktacji debiut. </P >

Do przerwa mogła zmontować podstęp.Nagłówek bramka po spotkał Vukadinović milimetrów kopać tuż przed wapna reżyserii nad poprzeczką. Szansa zaproponował mu ponownie Vukadinović gdy okradł piłkę Šušnjari który zatrzymał go kosztem wykluczenia.

„Przed oceniały Uważa się, więc ja Primak zwolniony, następnym razem, ale nie”, uśmiechnął Vukadinović . „Dig miał Džafič, który ma doskonałą prawą rękę” odciąć ataki debaty.

Dom i musiał czekać na potwierdzenie trzeciej wygranej gospodarzy z rzędu, aż do 82. minuty, kiedy oparł piłką 20 metrów do jego słabsza Ciągnik. Pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej może następnie mocno świętować jego Major League debiutanckiego gola w swoim 29rozpocząć.

„Mehanovič dobrze powiedziane i Ibra zasługuje go po raz on gra i co robi”, powiedział adres Panik udanych strzelców. “Trener namawiał go przez cały tydzień, aby wyprzedził go i spróbował, ponieważ ma dobry strzał. Teraz to działało, gratulacje, „wysłał Vukadinović.

A pozytywny mecz był nie tylko jego współpraca z Mehanovičem, ale również niezawodne działanie młodego środkowego obrońcy Baca, który zastąpił kontuzjowanego Janíček od. Panik udało Bartošák również się zmienia, który ożywił się w drugiej połowie meczu z lewej strony.

Mimo to, Zlín uniknąć słabszych fragmentów.Rezygnacja z inicjatywy na początku meczu była intencją taktyczną na początku meczu, pasywność w grze power play mogła zostać zastąpiona następnym razem. „Mieliśmy mały ruch w środku pola, otrzymaliśmy żadnych upadłych balony,” zobaczył panikę.

Przed premierą w Lidze Europejskiej i wygrał Zlín inny doświadczenie.

Rate this post