William Hill

William Hill to jedna z najstarszych firm bukmacherskich na świecie. Zarejestrowana w Wielkiej Brytanii jest tam jednym z najpopularniejszych bukmacherów. Dzięki działalności internetowej stał się także jednym z najbardziej cenionych bukmacherów na całym świecie. We wszystkich rankingach jest plasowany na czołowych miejscach a wszystkie stacje telewizyjne chcąc przedstawić kursy bukmacherskie na jakieś wydarzenie najczęściej posiłkują się ofertą William Hill. Tak wysoka renomę firma zyskała dzięki nieposzlakowanej opinii , bardzo szerokiej ofercie zakładów i wysokim kursom.

William Hill bonus – 25 funtów dla nowych graczy
typ bonusu bonus cashback
wysokośc bonusu w % 100%
Max. wysokość bonusu 350 PLN
dodanie bonusu automatycznie
warunki przyznania bonusu dokonanie pierwszego zakładu
WILLIAM HILL – BONUS 25 FUNTÓW – zarejestruj się

Zakładając konto w William Hill musimy pamiętać że będzie ono prowadzone w Euro lub funtach angielskich. W tej też walucie zostanie nam przyznany powitalny bonus od William Hill. W chwili obecnej William Hill dla każdego nowego gracza przygotował bonus w wysokości 25 funtów lub Euro ( w zależności od waluty w jakiej jest prowadzone konto gracza) . Bonus przyznawany jest w formie cashback. Oznacza to , ze w razie przegrania pierwszego zakładu William Hill zwraca graczowi stawkę, aż do wysokości 25 funtów lub Euro. Środki uzyskane z bonusu gracz musi wykorzystać w przeciągu 7 dni. Po zarejestrowaniu się należy w zakładce “oferty” wpisać kod PL25.

William Hill – możliwosci deponowania
sposób wpłaty opłata termin realizacji minimalna wpłata
williamhill-skrill bez opłat natychmiast 10 Euro
williamhill-neteller bez opłat natychmiast 10 Euro
williamhill-visa 2% natychmiast 10 Euro
williamhill-banktransfer bez opłat 1-3 robocze dni 50 PLN

Ktoś może uznać że nie jest to jakaś rewelacyjna oferta. Jednak wszystkie te niedoskonałości William Hill nadrabia późniejszą ilością kursów,  zarówno tych przedmeczowych jak i zakładów live ,  jak ich wysokością. Kursy, głownie na piłkę nożną oraz tenis, są niejednokrotnie znacznie wyższe aniżeli u jakiegokolwiek innego bukmachera. No oczywiście poza Pinnacle Sports. Ale to już całkiem inna bajka.

Jeśli ktoś napotkałby jakiekolwiek problemy może skontaktować się z supportem William Hill. Otrzyma wszystkie niezbędne informacje w dosłownie kilkanaście minut.

William Hill 5.00/5 (100.00%) 1 vote