Winmasters

Winmasters to jeden z najnowszych graczy na rynku zakładów bukmacherskich zawieranych w internecie. Ta powstała niedawno firma kieruje swoją ofertę głównie do graczy Europy Środkowej oraz Wschodniej. Ma w swojej ofercie wszystko to co potrzebuje rasowy bukmacher. Kursy na wszystkie ligi europejskie, możliwość obstawiania zakładów “live” , kasyno, pokoje do gry w pokera. Tak więc każdy gracz znajdzie w ofercie Winmasters.com coś dla siebie.

Każdy nowy gracz w zakładach sportowych otrzymuje na “dobry początek” bonus powitalny. W przypadku Winmasters jest to niebagatelna kwota 200 PLN.  Wystarczy zarejestrować się , dokonać pierwszego depozytu , wpisać kod bonusowy – “BONUS200P” – i już przysługuje nam Winmasters bonus w wysokości 50% depozytu , do kwoty 200 PLN. Może nie jest to najlepsza z możliwych ofert, ale z całą pewnością warto z niej skorzystać. Osobne bonusy otrzymamy w kasynie oraz rejestrując się do portalu pokerowego.

Winmasters – 444 PLN dla nowych graczy
typ bonusu bonus cashback
wysokośc bonusu w % 50%
Max. wysokość bonusu 200 PLN
dodanie bonusu automatycznie
warunki przyznania bonusu po dokonaniu pierwszego zakładu
WINMASTERS – 200 PLN BONUS – zarejestruj się

Aby móc ubiegać się o wypłatę wygranych pieniędzy dzięki otrzymanemu bonusowi , musimy “obrocić” bonusem oraz depozytem siedmiokrotnie. Może to dużo , ale za to minimalny kurs jaki ustalił Winmasters jest stosunkowo niewielki i wynosi tylko 1,80.  Na dopełnienie wszelkich warunków regulaminowych mamy 60 dni od dnia rejestracji. Tak więc nikt nie powinien mieć jakichkolwiek trudności ze “spieniężeniem” Winmasters bonus.

Winmasters – możliwosci deponowania
sposób wpłaty opłata termin realizacji minimalna wpłata
winmasters-skrill bez opłat natychmiast 25 PLN
winmasters-neteller bez opłat natychmiast 50 PLN
winmasters-visa bez oplat natychmiast 25 PLN
winmasters-banktransfer bez opłat 2-3 robocze dni 100 PLN

Zdeponować środki możemy w Winmasters podobnie jak u wszystkich czołowych bukmacherów. A więc do dyspozycji mamy karty kredytowe, portfele elektroniczne oraz przelewy internetowe. Wszystkie transakcje przebiegają bardzo sprawnie. Podobnie jak wypłaty. Polecana przez nas metoda jest korzystanie z konta Skrill.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem Winmasters stanie się jednym z czołowych bukmacherów internetowych w rejonie Europy Środkowej a posiadanie konta u tego bukmachera będzie “obowiązkiem” każdego gracza.

Winmasters 4.50/5 (90.00%) 4 votes