World Cup 2006 Preview – Szwajcaria

Szwajcaria zakwalifikowane do tej samej grupy co Grupa F przeciwników Francji, a także pozostał niepokonany w 10 meczach eliminacyjnych, z czterech zwycięstw i sześć remisów. Po ukończeniu w miejscu drugich stanęli Turcji, boku mieli pobity tylko raz w swojej historii w barażach. Po wygranej w pierwszym meczu 2-0 prawie stracili nerwów i musiał polegać na zasadzie bramek precz jak Turcja wygrała zwrot 4-2.

Granica między sukcesem a porażką była wąska jeden w ciasnych wszystkich grup europejskich. Szwajcaria zakończeniu zrównać się punktami z Izraelem, ale wykonane barażach z powodu wyższej różnicy bramek.

Menedżer Jakob “Kobi” Kuhn ożywił losy jedenastki od czasu przejęcia w 2001 roku był pierwszym trenerem Szwajcarów, aby poprowadzić swój kraj w ciągu 12 lat i kwalifikacje do Euro 2004, a teraz finał w Niemczech.

Szwajcaria nigdy nie były filarami mundialu, który sprawia, że ​​kwalifikacje prawdziwe osiągnięcie. Dotarli do drugiej rundy w 1994 roku, ale nie udało się zakwalifikować do dwóch ostatnich Betsson piłka nożna turniejach. Dotarli do ćwierćfinału w 1934, 1938 i 1954.

Kuhn zebrała utalentowaną młodą strony w przeciwieństwie do Francji, uciekając się do zwabienia ich starzy z emerytury. Up przodu mają do dyspozycji w ubiegłym sezonie najlepszym strzelcem ligi francuskiej w Alexander Frei.

On jest partnerem przez 20-letniego Johana Volanthen, który stał się najmłodszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy dwa lata temu. Volanthen, mieszaniną kolumbijskiej spryt i Szwajcarii wiedzieć, jak został nazwany Wayne Rooney Szwajcarii, a on będzie pod presją, aby wykonać.

Ludovic Magnin z VfB Stuttgart jest twórczym lewej obronie z dbałością o zestawach sztuk Betclic koszykówka, podczas gdy zespół dowodzony przez Johanna Vogela, obecnie w AC Milan z ponad 70 Czapka jego imienia.

Ich głównym minusem może być brak nerwów na dużej scenie. Byli nawet 3-0 w dwumeczu przeciwko Turcji w barażach, ale remis zakończył 4-4 w dwumeczu i istnieją znaki zapytania nad bramkarz Pascal Zuberbuhler, nawiasem mówiąc jedynym graczem w wieku powyżej 30 w oczekiwanej wyjściowej jedenastce ,

Ale po przejściu 10 gier bez porażki w kwalifikacjach, Szwajcaria powinna obawiać się nikogo, a zwłaszcza otwarcie meczu przeciwników Francji, który wyciągnęli dwa razy po drodze do Niemiec.

World Cup 2006 Preview – Szwajcaria 4.00/5 (80.00%) 1 vote