Wygraj lub usuń do fabryki! Syn prowadzi zakład i zapisuje historię

„Nie zakładam się, że skaczę z rzeki Wełtawy. Nie jestem takim kaskaderem. Ale lubię samochody i wszystko, co ma silnik. Zrobiłem taką ofertę i została zaakceptowana ”- uśmiecha się 35-letni skif.

Przez Facebooka zwrócił się do Skody, że jeśli nie wygra mistrzostwa, będzie służył jej codziennej zmianie w służbie. Samochód z Mladá Boleslav przyjął zakład.

Jeśli Synek z Płowdiw w Bułgarii, gdzie od 9 do 16 września odbywają się Mistrzostwa Świata, przyniesie złoty medal, w zamian otrzyma przejażdżkę w specjalnym rajdzie Škoda Fabia R5.

„Nie mogę się doczekać”, mówi Synek. „Ale jeśli nie jestem pierwszym, który pracuje w fabryce, wzbogaci mnie również.Zrobiłem już taki zakład i sprzedałem go w sklepie mojego partnera, i to było całkiem interesujące ”, dodaje pięciokrotny mistrz świata.

W Plovdiv w przyszłym tygodniu, oprócz tego, że nie musi nosić kombinezonu, do historii. Jak dotąd żaden wioślarz nie ma sześciu tytułów na świecie w swojej kolekcji. „Wiem, że mogę być pierwszy, ale nie jest to dla mnie priorytetem”, mówi Synek. „Główną motywacją są Igrzyska Olimpijskie w 2020 r., A Mistrzostwa Świata to jeden z kroków do Tokio”, dodaje główna czeska nadzieja na mistrzostwa. -se-return “class =” tit “> Młodzież chce iść do finału. I Toast Knapek wraca

„Chciałbym, żeby brzęk w dwóch przypadkach. I uczynić metal najcenniejszym.Liczy się również każda pozycja w finale A-A ”- powiedział szef czeskiego stowarzyszenia wioślarskiego Dusan Machacek podczas wtorkowej konferencji prasowej. Dominowali w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w sezonie i chcą potwierdzić swoje postępy w Bułgarii.

„Jest pięć sześciu załóg, które mogą jeździć bardzo szybko. I kolejne pięć sześciu, którzy mogą prowadzić jeden wyścig. To będzie bardzo nieregularne – mówi Podrazil. „Przynajmniej chcemy dostać się do finału A-finału. A każda łódź wyprzedzona będzie tylko plusem – mówi jego partner Helešic.Zwycięzca olimpijski z Londynu, Mirka Topinkova Knapkova, wróci do wielkiej imprezy po urlopie macierzyńskim, która zasiądzie w damskiej czwórce. Žabová. Czesi uznają solidne umieszczenie w finale B za sukces.

Oczekuje się medali i ostatecznego udziału od innych przedstawicieli. Ulubiony Synek i kilku Helešice – Podrazil przegapili ostatnie Mistrzostwa Europy w Glasgow, aby przygotować się na szczyt sezonu.

„Wyścigi były miłe, krajobraz był miły. Ale Livigno też było miłe i pracowaliśmy szaleni, alpejskie przygotowanie jest oczywiste.Dla nas było lepiej, jedziemy tam kilka lat z rzędu i nie chcieliśmy tego przegapić w tym roku ”, mówi Podrazil. „Nie sądzę, że popełniliśmy błąd.”

Może to zostać potwierdzone w następny weekend, kiedy światowe medale zostaną rozdane w Płowdiwie.

Rate this post