Zawsze wybierany przewodniczący. Piłka nożna zmieniła zasady, aby zachować zgodność z FIFA

Przyjęta propozycja znacznie obniża temperaturę Prime systemu dwuizbowego, który zostanie wybrany tylko w pierwszej rundzie. Granice duży pistolet Morawy, choć w mniejszości, zawsze mają opcje do bloku.

W drugiej rundzie zrobi prostą bezwzględnej liczby głosów oddanych łącznie w obu izbach obecnych delegatów.

Czech football Walne zgromadzenie Piątkowy w hotelu w centrum Pragi skłonił się presji ze strony organizacji międzynarodowych, Unia Europejska nożnej (UEFA) i Międzynarodowa Federacja Piłki nożnej (FIFA).

On. Obie instytucje zagroził Komitet Normalizacyjny, która przejęła zarządzanie Stowarzyszenia i jego zasad umieszczania go w tym języku. Gdy strach zmusił delegatów do znalezienia rozwiązania w wyborze szefa stowarzyszenia.Chociaż gładkie, nie było.

„Dla mnie satysfakcją, okazało się dla dobra futbolu”, powiedział przewodniczący stowarzyszenia Martin Malík.

Przed wyborami przedstawicieli Morawski Izba Petr Machovský funkcjonariusza z Dolnego Benesova, zasugerował, że w sprawie projektów uchwał tajnych.

To był śledzony przez tajnego głosowania w sprawie tego, czy głosowanie będzie tajne…

prośba Machovského nie zdać Czeskiej Izbie Gospodarczej, a może jej bossów (Berbr, Liba, rajgras) mają wszystkie głosy oczy.

I tak oryginalna propozycja została wybrana publicznie. Czeska Izba podniosła rękę do propozycji 127 delegatów, przeciwko tylko jednemu. Na Morawach zgodziło się 43 delegatów, 26 było przeciw, a 4 wstrzymało się od głosu.Potem przyszedł oklaski, nowy statut został zatwierdzony.

„Konieczne jest, aby przystąpić do głosowania poważniej niż kiedykolwiek wcześniej, Zdjęcie grozi nam szereg sankcji ze strony UEFA i FIFA,” przewodniczący stowarzyszenia zaapelował do Martin Malik.

„sytuacja jest nieprzyjemna, ale jej czeski futbol przywieźliśmy siebie. Każdy z nas musi go udostępnić, to konsekwencją naszych działań. Schalen projekt zmian w statucie ma zasadnicze znaczenie dla decyzji czeskiego futbolu. Decyzja nie może być zadowalająca dla wszystkich, więc jest w piłce nożnej.Ale musimy otworzyć drzwi do przyszłości „, powiedział Malik.

Aby przewodniczącym został wybrany w kolejnych rundach zwykłą większością głosów, długo proponowanej przez Czech i Moraw Izby odmówił. „Mamy mało, nie mamy szansę przeforsowania swojego kandydata”, argumentował logicznie.

Podczas wiosny do zmiany statutu, które są wiążące dla uczestników, większość z Moraw i Śląska przyszedł.

Prezydent jest jednym z członków Komitetu Wykonawczego, który spełnia dwanaście bafuňářů i że regulujące piłki nożnej.

Główny Malik, Vice-Berbr (Czechy) i łamane (Morawy) członków do ligi ( Paclík i wolność) prezydenci komitet Sterujący dla Czech (Damková) i Morava (Nezval) trzech członków do Czech komory (liba, Votík nowo Blaschke) i dwa morawskich (Kula Blaha).

w związku z tym, potężny Vice Berbr, który jest władcą de facto futbolu Czeskiej, aby promować to, czego potrzebuje.Ze swej strony ma Damková że jego żona dalej Libu, Votíka i Blaschkeho Paclík. . Większość z nich to po prostu przekonać Przewodniczący Malik i wolności, szef Ligi Piłki Nożnej, który zarządza profesjonalną konkurencję

od 2005 roku Prezes został wybrany czterokrotnie

ciśnienie z UEFA i FIFA było spowodowane zeszłorocznym spotkaniu czerwca. Tuż przed przypadek był spowodowany dotacja aresztowany przewodniczący Miroslav Pelt, Przewodniczący ulubionych w ciągu najbliższych lat.Gdy siedział w więzieniu śledczym, jego ewentualnych następców Zgromadzenie Ogólne nie przechodzą.

Przewodniczący miał piłkę nożną dopiero od grudnia, kiedy delegaci wybrali Malika.

W ciągu ostatnich dwunastu lat się trzy razy, że prezydent nie został wybrany.

W 2005 Vlastimil Kostal zdał Moraw i Czech Pavel Mokry. Następnie ustępujący szef Jan Obst proponuje się ponownie głosowanie i wybrała prostą sumę głosów. Nie udało mu się, a następne walne zgromadzenie zakończyło się piętą. Kostal ostatecznie wycofał się i pozostawia do wyboru zmoczył ale ze stanowiska Wiceprezesa miał największą władzę. Jak w niniejszym Roman Bebr, chociaż szef Malik.

Prezydent nie został wybrany we wrześniu 2011 roku Morawski Izba programu zatwierdzony, więc wybory, czy nie.Miroslav Pelta otrzymał niezbędne głosy w listopadzie, pokonał Tomáša Paclíka, bossa Pilzena i dawną ekipę Haškova Jindřicha Rajchla.

Rate this post