Zdradziecki termin czerwcowy lub kiedy piłkarze muszą “żyć” spotkaniem

Wyobraź sobie, że w szkole czekają na Ciebie kluczowe testy, które mogą wpłynąć na twoją przyszłość – a następnie “upaść”. Jednak jeden przedmiot, na który nie możesz się obejść, można spotkać do trzech tygodni po pozostałych.

Tak mogą się teraz czuć niektórzy czescy piłkarze, którzy przez długi czas byliby w wakacyjnym świecie. Gdyby nie gra w Islandii…

Willow Większość ludzi tylko dlatego, że tego odcinka meczu sezonu dwa do trzech tygodni. Z kuszącą wizją Eury, ale także z obawami, co zrobi pauza z ich formą. “Czerwiec to najszczęśliwszy termin.Jeśli gra była rozgrywana wcześniej, a ligi trwały przez tydzień, miałoby to więcej sensu “, uważa bramkarz Petr Čech.

Był rzeczywiście w zaprzęgu, gdy poza sezonem z Chelsea zwiedził Azję, ale należący do mniejszości w zespole, że Islandia nie trzeba długiego czekania.

“Są ludzie, którzy grali w ten weekend, ale także ci, którzy ukończyli miesiąc temu. Niektórzy musieli nawet mieć specjalne programy, aby to się stało. Niektóre dwa tygodnie urlopu i indywidualne treningi nie pasują. Dlatego wszystko może się wydarzyć w czerwcu. W tym sezonie pojedynki kwalifikacyjne nie powinny w ogóle grać “, powiedział.

Ale oni grają.Podobnie, choć również inne drużyny, ale bardzo ważny punkt przed pojedynkiem w Islandii, który jest drugim co do Czech w grupie eliminacyjnej A trener Pavel Vrba z pewnością mile widziane innych okoliczności dotyczących wrestling pokonać jego filary.
Reszta reszty nie zawsze jest mile widziana.

“Nic nie robimy. Nie określam dat, a inne opcje nie. Dla mnie to zły marcowy termin, kiedy spotykasz się cztery miesiące – powiedział Vrba. “Nawet w ciągu roku gracz zachoruje, nie trenuje przez tydzień, a po czterech dniach treningu kładziesz go. Teraz mieliśmy zdrowych graczy, mieliśmy indywidualne plany…Niektóre powikłania to jest, ale nie tak duże, „mówi.

Mimo że Vrba najpełniej powiedział, że jest bardzo prawdopodobne, że wczesny koniec sezonu w drugiej lidze angielskiej przygotował nominację Matej Vydra, które brane są pod uwagę w przypadku braku strajkujących. Watford napastnik, z którą awansował do Premier League, grał ostatni mecz o mistrzostwo 2 maja! „Jeśli gracz nie trenować przez pięć tygodni, więc jest to problem”, powiedział Vrba.

Termin ten nie jak każdy

gracze są już korzystających z wolnego czasu, a także powoli zbliża wejścia przygotowanie swoich klubach. Więc może Pilzno mistrzostwa po raz pierwszy spotyka się 15 czerwca, zaledwie dwa dni po Islandii…Jej przedstawiciele w drużynie narodowej, chociaż mają przesunął początek, ale czeka mniej czasu, niż są one drużyny.

„Chłopaki z ligi czeskiej będzie miał trochę wolnego czasu, to bardzo przepraszam. Ten termin prawdopodobnie nikomu się nie podoba “- powiedział Vladimír Darida, pomocnik niemieckiego Freiburga, który zakończył 23 maja. “Spędziłem pięć pełnych dni, a potem zacząłem biegać. I powitał naszą předsraz „.

Tylko dlatego z długimi przerwami czeski zespół miał dobrowolny treningi od środy w zeszłym tygodniu, chociaż oficjalnym rozpoczęciem obrad w poniedziałek. “Dobrowolne szkolenie?Absolutnie nie jest wymagany każdy trening, „śmiał Vrba i środkowy obrońca Tomas Sivok dodał, że” nikt nie myślał, że przeprosił „

Tęsknił tylko czterech graczy. – trzy Petr Cech, Tomas Vaclík i Marek Suchy jeszcze obowiązki klubowe Spartan Kadeřábek Paweł otrzymał jeden dzień opóźnienia wystąpienia powodów osobistych. Reszta jest już dzieje szczerze Island, w tym dobór gwiazd, kapitan Tomas Rosicky.

“Ta przerwa jest niczym niezwykłym, niewygodne, ale biorąc pod uwagę” wspomniany Rosicky. “Niektórzy faceci logicznie wypadają z rytmu. Mimo że jest to taka sama dla Islandczyków, ale należy on do skrzynki potencjalnych problemów „, powiedział Rosicky.

Rate this post