Zwrotu pieniędzy! Dutch soccer szef chce z powrotem miliony za kandydata na SM

Holenderski szef nożnej Michael van Praag chce międzynarodowa federacja FIFA odzyskać miliony odszkodowania za nieudaną kandydatury Holandii i Belgii na Mistrzostwach Świata w 2018. Zostało to ogłoszone po niedawnym prezydenta FIFA Sepp Blatter w wywiadzie dla holenderskiej telewizji NOS powiedział, że wspólny projekt oba kraje był skazany na niepowodzenie.

Wieloletni szef World Soccer powiedział, że po Mistrzostwach Świata w 2002 roku w Korei i Japonii z przedstawicielami FIFA wewnętrznie zdecydował, że w przyszłości żaden turnieju finałowego dwa państwa wydatkowane. Mistrzostwa Świata w 2018 roku wygrał Rosji. Ponad Expekt dziesięć milionów euro zainwestowanych w kandydatury Holandii i Belgii, spełzły na niczym.

“Są dwie możliwości. Albo Blatter mówi urojenia, albo zostaliśmy Expekt oszukani. A jeśli byliśmy oszukiwani, coś przeciwko FIFA weźmie. Chyba powinniśmy chce pieniądze z powrotem”, powiedział Van Praag, który w ubiegłym roku chciał ubiegać się o stanowisko Expekt przewodniczącego FIFA ale ostatecznie wycofał swoją kandydaturę.

Puchar Świata w 2018 roku wspólnie realizować, a także w Hiszpanii i Portugalii, kolejny  (Expekt) udało kandydatem była Anglia.

Zwrotu pieniędzy! Dutch soccer szef chce z powrotem miliony za kandydata na SM 5.00/5 (100.00%) 1 vote