Amerykańscy adwokaci zagrają tylko w brązie w MS 20, a to za mało dla Szwecji

Szwedzi, którzy są jedynymi, którzy utrzymują niezwyciężoność turnieju, mogą uderzyć na ośmiominutową przewagę w wykluczeniu Peeke’a. Przeciwko napastnikowi Nylandera, bramkarz Woll, Nikolic i Wiegard ocenili sytuację z sędzią wideo. W drugiej części Szwedzi nie ukarali Jonesa wykluczeniem, a w połowie gry Wolla nie pokonała również Jonssona Fjällby’ego w dobrej kondycji. Gustavsson doradził szansę Browna, a Dahlin zagroził.

W 34. minucie Szwedzi radowali się z kary Samberga. Pettersson uderzył w lewy krąg w prawy górny róg bramki Wollo.Jones nie mógł sobie poradzić, a nawet tuż przed drugą przerwą na Brännströmově pozostać na ławce kar Mittelstadt.

W ostatnim akcie, Szwedzi opór w pierwszym zdaniu Brännströmově i 47 minut po wspaniałej współpracy wzrasta wraz Andersson w Karlström przewagę liczebną. Z karą Lindströma zespół Monténa pchnął dwa razy w osłabieniu. Pierwszy Woll nie wystarczyło na jej Steen rano, a następnie wyjechał z bram wesołym strzale Jonsson Fjällby.

Zastępca już w pozostałej części neinkasoval gry, choć w domu kończyli, ale na próżno Oettinger. O 53.kary Andersson minut, natomiast Gustavsson podniósł czyste konto mieszkiem i trzy minuty przed końcem, kiedy wciśnięty power play Tkaczuk.

Elita pozostawiając Białoruś

Białoruś zszedł po roku z powrotem w Dywizja I Grupa A Puchar Świata hokeja na 20 lat. Po Wtorkowe porażka 4: 5 Dzisiaj Białorusini w drugiej grze, aby zachować mistrzostwo świata w Buffalo pokonali Danię 2: 3 serii po rzutach karnych i stracił 2: 0 w meczach. . Wśród elit roku na Mistrzostwach Świata w kanadyjskich miastach Vancouver i Victoria zastępuje Kazachstan

Duńczycy we wtorek okazało pojedynku w ostatniej minucie 3: 4 do 5: 4, a teraz wszedł piąty zespół ostatni mistrzowski w Montrealu i Toronto dobrze pasować.W połowie pierwszego okresu wziął ołowiu i Daniel Nielsen po 96 sekund wzrosła Jonas Röndbjerg.

Białorusini wróciłem do gry wcześniej niż w połowie trzeciego okresu. Pierwsze 49 minut podczas power play pięciu przeciwko trzem spadła Maxim Suško i 46 sekund do dalszego dobrego wykorzystania klasycznego przewaga liczbowa Ilya Litwinow. W rzutach ale Duńczycy wygrali 4: 2, zwycięskiego gola zdobył Jakub Schmidt-Svejstrup

Kazachstan, że Białorusini zastąpi, wśród elity po raz pierwszy od 2009 roku, który wygrał turniej grając w miastach francuskich Courchevel. Meribel i od 10 do 16 grudnia. Wygrał z 13 punktów w pięciu meczach, a drugi punkt przekroczyła Łotwę.

Rate this post