Amir Khan wymyka się na długo oczekiwaną walkę z Manny Pacquiao

Amir Khan przegapił swoją długą walkę z Manny Pacquiao po ogłoszeniu, że weteran Filipino spotka się 9 kwietnia w Las Vegas z Timothy Bradleyem.

Promotor Bob Arum powiedział w październiku, że to ostatnia walka Pacquiao, zanim skoncentruje się na karierze w polityce, ale w czwartek wycofał się z tego oświadczenia, mówiąc Reutersowi: “Nie chcę tego mówić.”

Nie zamierzam sprzedawać tego tak, bo nie chcę, aby wszyscy mówili: “Hej, to jego ostatnia walka, przyjdź i zobacz!”, A okazuje się, że to nie jego ostatnia walka.

“Kto z diabłem wie z tymi facetami? Wszyscy zmieniają swoje umysły, więc nie sprzedaję go jako ostatniej walce.Mówi, że to jego ostatnia walka, ale kto to diabeł wie? “

To może mieć nadzieję na stale przebitych Chana, którego największa walka w tym roku prawdopodobnie będzie letnim spotkaniem z Kell Brook na Wembley. P>

powrót Pacquiao będzie jego pierwszą walką, odkąd stracił Floyda Mayweathera, kiedy doznał kontuzji ramienia, ale już w wieku 37 lat był już numerowany.

Dwukrotnie walczył z Bradleyem , Tracąc kontrowersyjną decyzję o rozłamie w 2012 roku, zanim zemsta sięgnęła po wygranych w ubiegłym roku punktów. Facebook Twitter Pinterest Amir Khan prawdopodobnie będzie musiał rozstrzygnąć się w walce z Sheffield’s Kell Brook tego lata.Zdjęcia: Christopher Thomond dla strażnika

Rzecznik najwyższej rangi Lee Samuels powiedział, że walka o pay-per-view nie została oficjalnie podpisana, ale obie myśliwce zgodziły się na warunki, a Pacquiao otrzymał $ 2 M (1,3 miliona funtów) na swojej gwarantowanej torbie w wysokości 20 milionów dolarów.

Bradley (33-1-1 z 13 knockoutów) zadebiutował w zeszłym miesiącu w Brandon Rios w Las Vegas po zarejestrowaniu się Zauważony trener Teddy Atlas.

Pacquiao (57-6-2 z 38 nokautami) miał operację naprawienia rozdartego mankietera rotatora w prawym ramieniu po spotkaniu Mayweather.Zauważył ramię w treningu, a potem wciągnął na ring.

Arum wcześniej powiedział, że Pacquiao opowiadał mu podczas obiadu, że to będzie jego ostatnia walka. “Mówiliśmy bardzo poważnie i powiedziałem:” Bob, miejmy nadzieję, w połowie maja będę wybrany senatorem na Filipinach iw tym momencie nie mogę brać udziału w boksie, ponieważ muszę skupić się na senacie, a ja mam Być obecnym. ‘”

Rate this post