Bez zemsty, śpię normalnie, mówi Zidane przed pierwszym El Clásik w kurtce

“To prawda, ale nie będę miał problemu przed zaśnięciem” – uśmiecha się Zidane. “Nic mi nie będzie, dobrze się prześpię, jak zawsze. To tylko gra, choć duża, ale mam zamiar się nią cieszyć “- przekonuje.

Ciężko jest czekać, aż Zidane sprawi, że Real będzie pod coraz większą presją. Jego zespół jest już w trudnej sytuacji. W lidze hiszpańskiej drużyna z trzeciego miejsca traci osiem punktów przed końcem 10 punktów Barcelony. Aby to zrobić, należy dodać cały kataloński nie stracił 39 konkursy pojedynków z rzędu w listopadzie ponadto rzeczywistym wyśmiewał jego skoku 4: 0TH

i dlatego zakończył trener Rafael Benitez i prawdziwy ty ze swoją śniadaniem wyciągnął klub legenda.Zidane na ławce przegrał tylko jeden z 14 meczów, ale pojedynki z Barceloną, głównym wrogiem, mają zupełnie inne znaczenie. Słodki triumf może zapomnieć o wszystkich porażkach, ale porażka nie jest odpuszczona. A Barcelona zdominowała cztery z pięciu ostatnich ligowych pojedynków.

“Gracze wiedzą, co wydarzyło się w ostatnim meczu, ale w sobotnią noc będzie to zupełnie inna historia” zapewnia Zidane. “I musimy wygrać. Podobnie jak wszystkie mecze…”

Czy Real zostanie wybaczony za listopadową hańbę? “Nie chciałbym mówić o zemście lub zemście. Nie zabieramy go nawet do kabiny “- mówi Zidane. “Wiemy, że zatrzymanie Barcelony będzie bardzo trudne, ale wciąż jest wiele punktów w grze i nie zrezygnowaliśmy z tytułu.Chcemy także odnieść sukces w Lidze Mistrzów. “W ćwierćfinałach jest Real, który akceptuje wiele: gra z niemieckim Wolfsburgiem i jest naprawdę jedyną szansą na zdobycie trofeum. Chociaż Zidane się nie poddaje, niewielu wierzy w oczyszczenie Barcelony. Z Pucharu Hiszpanii wyeliminował realny błąd administracyjny, gdy były trener Benitez umieścił zawodnika, który miał karę dyscyplinarną…

“Nie oszczędzę na Ligę Mistrzów. Będziemy grać w najsilniejszym możliwym secie. Przejedziemy w obu konkurencjach. Ta drużyna jest bardzo dobra “- powiedział Zidane. “Mamy dużych graczy i pewność siebie.”

Sam El Clásico grał jako pomocnik Reala.I często teraz ciągnie film z 2003 roku, kiedy kilka centymetrów krzyknął Luis Enrique, obecnego trenera i byłego napastnika Barcelony. Podczas jego zgiełku Zidane położył rękę na jego twarzy.

„A dlaczego wyciągnąć teraz?” Zażądał Zidane do hiszpańskich dziennikarzy. “Te rzeczy się zdarzają. Jest już zapomniany. El Clásico to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakich możesz doświadczyć w piłce nożnej. Nie potrzebujesz specjalnej motywacji do takiego meczu. Zarówno gracze, jak i fani wiedzą, co to znaczy. Atmosfera jest zawsze wyjątkowa. “

Rate this post