Bournemouth wygrał thriller w West Ham z Callum Wilson hat-trick

Zwyciężyli przyjaciele i podziwiali spojrzenia, ale nadszedł czas na Bournemouth, aby udowodnić, że należą na tym poziomie i gracze Eddie Howe chcą czegoś bardziej znaczącego, aby pokazać się za ich niezakłóconymi wysiłkami niż hojne patty na głowie, które następowały wąskie porażki w pierwszych dwóch meczach. Strona Howe’a nie zawodziła w Upton Park i zwiększyła pole manewru West Ham United, zdobywając pierwsze goli w tym sezonie i zdobywając pierwsze zwycięstwo w czołówce angielskiego futbolu.

Premier League będzie bardziej przyjemne miejsce na obecność Bournemoutha, jeśli atakują z tą przygodą i wyobraźnią co tydzień.Callum Wilson strzelił hat-tricka i mimo że chaotyczna defensywa Bournemoutha sprawiła, że ​​konkurencja była bliższa, niż musiała, stracili spokój Marc Pugh po tym, jak wygrał 2: 0 z przewagą na początku drugiej połowy i zasługiwał na 4- 3 zwycięstwo.West Ham’s hazard na Slaven Bilic pod pożarem po awarii w Bournemouth Czytaj więcej

West Ham powinien uczyć się od tego, że Bournemouth stali się sobą. Przeniesienie na Stadion Olimpijski w przyszłym roku oznacza, że ​​spadek w tym sezonie jest nie do pomyślenia i mieli większą nadzieję, że wymiana Sama Allardyce z Slaven Bilic nie odwróci się.W drugim meczu z rzędu przegrali w domu, Bilic po raz kolejny zażartował, że jego piłkarze nie są w stanie prawidłowo wykonać podstaw, a w ostatni weekend byli przeciwko Bournemouth systematyczni słabości, które były w ostatnim tygodniu wystawione przez Leicester City.Czy to może być ten sam zespół, który wygrał w Arsenalu dwa tygodnie temu?

Był to przecież ciężki przykład dla Aaron Cresswell, a indiscipline Carlosa Jenkinsona zostały ukryte przez czerwoną kartkę krótkiego panowania Bilica , podczas gdy widok Kevina Nolana, który pojawił się z przodu obok Diafry Sakho z powodu kontuzji Andy Carroll, Enner Valencia i Mauro Zárate podkreśliły potrzebę podpisania napastnika. Charlie Austin mógłby chichotać, kiedy usłyszał o tej porażce, mając na uwadze to, co współwłaściciel klubu, David Sullivan, musiał powiedzieć o zapłaceniu 15 milionów funtów za napastnika Queens Park Rangersa, a West Ham nie powinien się oszukiwać o Modibo Maïga, chwile po tym, jak Wilson uczynił to 4-2 z Bournemouth.Płaczą za atak na posiłki, a Dimitri Payet nie może tworzyć własnych szans.

Bournemouth przybył do wschodniego Londynu bezbramkowo, ale na krótko przed przypominali Darrenowi Randolphowi o torturach, którym poddali się, kiedy był w Birmingham City. Deputując do zawieszonego Adriana, Randolph nie był uprzywilejowany przez ostatnie wydarzenia, ponieważ byli to te same przeciwnicy, którzy w minionym sezonie wylądowali w minionym sezonie przez 12 bramek.

Nie, że Randolph mógłby za każdym razem Bournemouth ma cztery cele. Nic nie mógł zrobić, aby nie dopuścić do złamania ich kaczki w Premier League w 11. minucie, a West Ham miał kłopoty, gdy Simon po raz pierwszy wygrał z Cresswell po prawej.Gwałtowny ruch Wilsona w Winston Reid pozwolił mu uderzyć w ostatnią drogę Franza po Randolphie na najbliższym stanowisku.

Boos zadzwonił dookoła Upton Park, kiedy tylko Bournemouth stał się bolesnym dowodem, a czasami czułem się jak trik że Bilic stał w strefie technicznej, a nie Allardyce.

W 35 minucie James Tomkins zastąpił Angelo Ogbonna w środkowej obronie. Cresswell miał koszmar, a lewy obrońca był winny, gdy Bournemouth zagrał ponownie, Wilson wyrzucił z niego gniewny przejazd.

West Ham był zbiorowym krazem, a ich system diamentowy nie zapewniał pełnej ochrony.Podczas gdy Cresswell zmierzył się z Mattem Ritchie po lewej, Jenkinson był nękany przez Maxa Gradela na przeciwległym skrzydle i został odesłany do odciągnięcia skrzydłowego z powrotem i przyznania kary, która przedstawiła Wilson z okazji zakończenia hat-trick w 79th minutę.

Bournemouth powinien zakończyć się 3: 0. Zamiast tego West Ham miał nadzieję. Bilic przyniósł Matta Jarvisa, ponieważ Nolan i West Ham złapali linię ratunkową, gdy Joshua King wyrwał Mark Noble w tej strefie w 48. minucie.

Noble strzelił karę i West Ham wyrównał pięć minut później, Cheikhou Kouyaté Kula do siatki po Borucu wystrzeliła strzały Sakho.

Bournemouth mógłby się spłoszkować, a oni wygrali mecz raz i mogli wygrać znowu.Gradel znalazł Pugh w kosmosie po lewej stronie i posłał Jenkinsona, który wyskoczył na dystans, zanim wyciągnęła obfite lokówki za Randolphem.


Rate this post