Brno piłkarz chłodne Liberec bronił naloty

Piątek předehrávce jeszcze ulegli. Osunął się trochę widział żaba bramkarzem Gładka, która w rzutach promáchl i Luck Assen wydał swoją pierwszą bramkę w lidze czeskiej. Znojemo zdobywając ważne punkty w walce o ratunek. Na stadionie w Brnie azylu zdeklasował uprzywilejowanych Jablonec 4: 0TH Główną zaletą atakującego Vašíček, który zdobył hat-trick. Dla Banik Ostrava do tej pory wiosną roku nie strzeli Nikt poza napastnik Svěrkoš. Tym razem, przynajmniej do końca uratował remis 1: 1 Pribram, co zaowocowało po półgodzinie po Tref Jakuba Řezníček.

 

W pierwszej połowie Jihlava piłkarza upewnić się, że dom jest w ofensywie nieszkodliwe, a po przerwie pokonał. Po błędach w obronie Dukli raz pierwszy Janos, a potem dwukrotnie Harba. Jihlava wygrał po raz pierwszy od września 2012 roku Bohemians 1905 pozostaje ostatnim i po 19 rundzie. Na Slovácku stracił 0: 1 Rzut karny przekształconej Došek. Po zwycięstwach czekać jedenaście gier.

Największy wkład do pomyślnego funkcjonowania Dukla Liberec ma okrągłe stycznia Hadrava, którzy od sobotniego poniżenia Brno przyczyniły się kolejne 20 punktów. Jeszcze w ubiegłym sezonie zespół Michael Nekola opanował podstawową część lidze, ale nie dostał się do finału i musiał zadowolić się zyskiem z brązu. przeniósł obrońca Ostrava dziś w czwórce po wyraźnym zwycięstwie 3: 0 nad Odolen wody, broniąc srebra Budweis Jihostroj powodzeniem potwierdziła rolę faworytem do Starego Miasta. Podczas gdy on przypieczętował swój los i upadek starego miasta do tamy, aby utrzymać najwyższy konkurencji. Jeśli który ukończył trzeci i czwarty, i będzie mógł rozpocząć domu play-off, postanawia następną sobotę. Mają szansę Zlin, Ostrawa, Praga Cua i szóste Pribram.

Rate this post