Cel i asystent Pastratora, który wygrał Boston, nie były wystarczające, Polak znowu zaginął

Ale to były jedyne dwa cele Brudzi. Strona główna

Dla Rangers dwukrotnie uderzył Jimmy Vesey, co przyczyniło się do nowojorczyków piąte zwycięstwo z rzędu. Vesey stał się pierwszym graczem, który zdobył dwa razy w ciągu 29 sekund lub mniej od 14 listopada 2006 roku, kiedy Jaromir Jagr strzelił dwa gole w New Jersey przez 26 sekund.

Zwycięzcą Nowego Jorku został zastępca bramkarza Ondřej Pavelec. Odwrotnie Boston, którego raport brakowało z powodu kontuzji, David Krejci, dotychczas prezentowane wahania wydajności.

„Musimy się lepiej przygotować się do meczów i na każdym rzucie,” powiedział David Pastrňák porażki. “W ostatnich kilku meczach byliśmy niesamowicie powolni.Ponadto twarde wygrywa po raz opuszczają przeciwnika, aby zdobyć pierwszy „.

W raporcie Toronto znowu brakowało wyraźnego obrony Roman Polak, trener Mike Babcock, ale swoją decyzję w domowym meczu z Minnesota nie musiała tego żałować. Maple Leafs wygrali po raz drugi z rzędu i zajmuje drugie miejsce w Atlantic Division.

duński bramkarz Toronto Frederik Andersen musiał radzić sobie z przewagą dzikiej strzelaninie, zatrzymując 35 strzałów przeciwnika. Chociaż Jason Zucker dwukrotnie wygrał, dzięki trzem niewykorzystanym mocom w drugim okresie, Wild spadło. Dla Toronto stopniowo trafić Kadri, Marleau, Carrick i Brown.

kanadyjski klub musiał zrobić bez kontuzjowanego numer jeden projekt pick 2016 Auston Matthews.Przerwał serię 98 gier, w które wszedł na pokład od momentu przystąpienia do NHL rok temu.

Dwa gole Tampa na San Jose to napastnik Ondřej Palat (16:56, +2, 2 strzały). Nie strzelił po raz trzeci z rzędu, ale Lightning radził sobie z rywalem z Kalifornii, który przegrał cztery zwycięskie pojedynki za sobą. Tampa nadal jest suwerennym najlepszym ze wszystkich Konferencji Wschodniej.

Rekiny jako pierwsze uruchomiły pierwszą linię ataku w Kučerov – Stamkos – Naměstnikov. Kompletna formacja zdobyła trzy punkty, rosyjski duet wraz z bramkarzem Vasilievsky, który wyeliminował 32 swoich przeciwników, stał się gwiazdą meczu.

Rate this post