Cleveland zmienił kadrę, pozbawioną Thomasa, Wade’a i Rose’a

Według ESPN, Isaiah Thomas również Channing Frye , Kalifornia także wybiera pierwszą wersję projektu. Dwóch młodszych graczy – Jordan Clarkson i pivotman Larry Nance Jr – przyjedzie do Cleveland. Dołącza do swojego ojca, który grał w Cavalier od 1988 do 1994 roku.

Po poprzednim wspaniałym sezonie Thomas ma spore problemy. Od dawna był leczony z powodu kontuzji biodra, a Cleveland po raz pierwszy dołączył w styczniu. W 15 meczach miał średnio 14,7 punktu na mecz. Cavaliers wygrał z nim tylko siedem razy.Według ESPN opłaciło się za słabe wyniki i słabą obronę, powodując napięcie w drużynie.

Podwójna gwiazda NBA miała nadzieję zostać w Cleveland. “Wymiany są coraz bardziej zmęczone. To nie jest dobre, ale chcę grać tam, gdzie jestem mile widziany. Tutaj podoba mi się to. Z pewnością mamy szansę wygrać tytuł i chcę wziąć w nim udział “- powiedział Thomas Thomas, który latem stanie się wolnym graczem. Grał także w przeszłości w Sacramento i Phoenix.

Miami grał Wade w latach 2003-2016 i świętował triumfy ligi w 2006, 2012 i 2013 roku.Kiedy zyski pierwszy tytuł został uznany za najbardziej wartościowego gracza w finale.

Łączna Cleveland obrocie sześciu swoich zawodników, gdy wysłał kolejną blaknięcie gwiazdę i najcenniejszych Graczem NBA w 2011 Derrick Rose skrzydło Jaeho Crowder Utah i Iman Shumpert Sacramento

Cleveland rejuvenated kadry

A przylotów? Dwadzieścia pięć Clarkson grał w Lakers nadal tylko w ostatnich tygodniach i grał najlepszą koszykówkę w swojej karierze. Odmłodzenie i przyspieszenie gry, Cavaliers mogą również obiecują ten sam stary Nance.

Utah potem przychodzi Rodney Hood Również dwadzieścia pięć gracz z wielkim potencjałem.Doświadczenie kopać powinny zapewnić jedenatřicetiletý George Hill ostatni gracz Sacramento.

Zgodnie z umową, trzy kluby nadal Utah wysłany do Sacramento weterana Joe Johnson siedmiokrotny uczestnik meczu Star. Ponadto królowie otrzymali Cleveland Drawing Right, która została wcześniej nabyta przez Cavaliers z Miami za Wade. Oczekuje się, że Rose i Johnson w swoich nowych klubach ponad i będą szukać innego zaangażowania.

Cleveland chwycił jedną z największych zespołu odbudowy w historii NBA w ostatnim dniu transferów. Przywództwo zareagowało na obecny sezon, ponieważ Cleveland jest na trzecim miejscu na Wschodzie i tylko siedem razy w ciągu ostatnich 20 meczów.Poza tym, on jest realne niebezpieczeństwo, że latem może stracić swoją główną gwiazdę LeBron James, który może stać się wolnym agentem

druga szansa dla Payton, Mudiaye i Cabocla

Wśród innych zmian w ostatniej chwili wziął końcu dwóch strażników punktowych młodych, którzy nie spełniali oczekiwań w swoim pierwszym pierwszy angaż. Emmanuel Mudiay , siódmy szkic roku 2015, spróbuje Denver w Nowym Jorku. Elfrid Payton przechodzi z Orlando do Phoenix.

Suns stanął na Payton tylko w drugiej rundzie tegorocznego rysunku opracowanego przez Phoenix z Memphis.Ten projekt pick zamówienia latem 2014 roku wygasa i będzie chroniony wolnym agentem.

dwadzieścia trzy Payton, który jest znany ze swojej niezwykłej fryzurze, gra w czwartym sezonie NBA w tym sezonie ma najlepsze średnie 13 punktów i 6, 3 pomoc w dopasowaniu. Phoenix leczy podciśnienia po sezonie wymienianych Main Guard szybkie punkt Eric Bledsoe do Milwaukee i poważnie rannych zastępcy Isaiah Canaan.

Obiecujący hiszpański pivot Willy Hernangómez , który poprosił o Handlu NY Knicks, zagra dla Charlotte. Brazylijczyk Super Talent Bruno Cabocla nie jest nigdzie w pobliżu jego potencjał w Toronto dostaje szansę w Sacramento.

Na całe Królów Cabocla strzela greckich nadzieje Jorgos Papajanisem (Georgios Papagiannis).Tylko dwadzieścia lat pivot, cała Kalifornia zrezygnuje bez żadnej rekompensaty, 217-centymetrowy projekt szkicu z 2016 r. Może szukać nowych zobowiązań.

Rate this post