Clive Lloyd nie obwinia graczy, którzy wybrali T20 na West Indies

Przewodniczący selektorów West Indies Clive Lloyd nie zachoruje na graczy, którzy chcą wziąć udział w krajowym turnieju Twenty20 w Australii, a nie grać w krykieta testową.

Windies – Chris Gayle, Andre Russell, Lendl Simmons, Dwayne Bravo i Samuel Badree wprowadziły szereg sezonowych występów w Big Bash League, podczas gdy Indie Zachodnie walczyły z Australią w swoich trzech seriach testów. Przyczyny Zachodniej Indii są beznadziejne, ale inspiracja może pochodzić z Pionierzy | Russell Jackson Czytaj dalej

West Indies świetnie Lloyd powiedział w piątek, że rozumie motywację tych, którzy zdecydowali się zagrać krótszy format gry do najdłuższego. – Nie możesz ich winić – powiedział. “Jesteśmy z wysp i chodzi o to, że pieniądze, które są płacone w tych krótszych grach, są oczywiste, że gracze patrzą w ich przyszłość i niestety zaginą.Wszyscy ci faceci, którym się dobrze opiekowaliśmy, zostawili z próżnią, a teraz musimy to wypełnić. “Lloyd powiedział, że wierzy, że rdzeń, który płynie Australią 2: 0 przed trzecim A końcowe testy rozpoczęte w SCG w niedzielę miały potencjał, aby być konkurencyjnym w nadchodzących latach.Ale brak tych gwiazd był zły. “Taka sytuacja mamy, mamy takich ludzi jak Andre Russell, Lendl Simmons, Chris Gayle, Bravo i ci faceci, wycofali się z dłuższej formy gry”, powiedział. “Ktoś taki jak Russell pewnie rozmawiałby z nim, ale ma problem z kolanem, a on właśnie gra jeden dzień krykieta.” Lendl Simmons też byłby miły facet, W środku, ponieważ jest otwieraczem, który gra bardzo dobrze, miałby dobrze przylegać do naszego mrugnięcia. Ale nie jest zaangażowany, więc musimy szukać gdzie indziej.To trochę smutna sytuacja, ale jestem pewna, że ​​nasze krykieta stanie się lepsze. “

Lloyd pozostawił otwarte drzwi dla Gayle, 36 lat, aby powrócić z efektywnej emerytury z krykieta testowego. “To zależy od niego, musisz zagrać w naszym czterodniowym konkursie, zanim zdecydujesz się na dłuższą grę”, powiedział Lloyd. “Więc to zależy tylko od niego, jeśli zdecyduje się zagrać w jeden dzień, to jest jego wybór i będziemy musieli odpowiednio wybrać”.

“Ale grać w jednodniową grę Musisz zagrać w jednodniowy konkurs i zagrać w meczach testowych, które musisz zagrać w dłuższej formie krykieta w domu “.

Rate this post