Cud w Vegas. Byli niezamierzeni, teraz pokonują cały NHL

Osiedli się w miejscach, w których żadna najlepsza konkurencja sportowa nigdy nie odważyła się. Są zespołem niechcianych mężczyzn, renegatów z innych klubów NHL. Nie mają gwiazd, jako jedyni noszą swoje ramiona jako symbol Las Vegas.

zatrzymany im po piętach pecha wpaść na medyków miał czterech bramkarzy. Bad zerwać z jakimś szczególnym rosyjskiej Vadim Šipačovem planowana ofensywa workhorse…

vegaském “cud” jest również zaangażowana napastnik Czech Tomas Nosek. Regularnie rekrutuje, przypominając sobie osiem punktów. Pomaga przełamać gry mocy przeciwników. Jego uczciwy hokej oparty na świetnej łyżwiarstwie doskonale oddaje rozgrywkę Golden Knights. “Grają z dużą prędkością, są silni.Jest to nowoczesny dużą hokej „, zauważa Radek Faksa do przodu z Dallas.

styl Vegas zaszczepił aktywny autokarów Gerard Gallant, który dwa lata temu przeciągnięty Florydzie z Jaromir Jagr do playoffs. Obecnie najbardziej prawdopodobnym kandydatem do wygrania Adams Trophy dla najlepszego trenera NHL.

Złote Knights pod jego kierownictwem napędzają widzów do wrzenia i bukmacherów na bębnie. “Kiedy zaczynają grać, zabijają nas. A jeśli Stanley Cup zysk, zawroty głowy, “mówi bukmacher Nick Bogdanowicz

Wszędzie jak w domu

< Przez sześć miesięcy temu amerykańskie strony bukmacherskie ogłosiły, że Golden Knights zostanie mistrzem NHL, czyli kursem 500: 1. Nawet szansa, że ​​umrzesz z powodu kontuzji pożaru, jest większa.Niech sami na ulicach Sin City, wzdłuż ulic, gdzie Frank Sinatra i Park Avenue został zbudowany przed rokiem T-Mobile Arena.

Sen miliarder Bill Foley własnego klubu NHL zaczęła się materializować. Teraz jest to rzeczywistość przez kilka miesięcy, a nawet eksperci hokej musi czuć się jak w wizji George’a. Aktualny kurs Vegas na srebrnym trofeum wynosi 15: 2, drugi najniższy w całym konkursie. Po połowie podstawy bukmacherzy faworyzują bardziej sprawiedliwego hokeistów Tampa Bay.

Wyniki na lodzie, wśród których nie zdobią poprawienie równowagi domowych w NHL (18 zwycięstw w 21 meczach), top towarzyszy sukces z fanami.W mieście, które rozwija się na rozrzutność wydatków turystów, a nie na lodzie w konkurencji z kuszących atrakcji przetrwać.

pesymistyczne założenia nie zostały spełnione, aby dopasować Złote Knights są regularnie wyprzedane. Oficjalna pojemność T-Mobile Arena (17.500 widzów) jest nawet przekroczona. Tymczasem sala wypełniła się 102,9 proc. Pod tym względem Vegas jest czwartym w NHL. Liga nowicjuszem na rynku reaguje procentowych, od następnego sezonu, zamierza podnieść ceny biletów

Golden Knights czeka w drugiej połowie podstawowej części wyzwania. Jaki jest wspaniały sezon? Dyrektor generalny George McPhee z pewnością wie, że zespół nie ma cech i doświadczenia, aby wygrać Puchar Stanleya.Kubek nadal może pogrzebać kanadyjski bramkarz Marc-André Fleury, największy filar Vegas.

“Powinni grać i grać na rynku transferowym wzmocnić termin” mówi Jared Clinton The Hockey News. Zespół musi wzmocnić swoją obronę. Pasowałyby także do dwóch elitarnych najeźdźców. Wtedy mogą myśleć o Las Vegas na szczycie tabeli. Jednak sam proces do nokautowych bitew będzie wyjątkowym osiągnięciem.

Nie nowicjusz miał od 1960 roku, jego pierwszy sezon w czterech elitarnych amerykańskich lig sportowych (NHL, NBA, MLB i NFL) nezakončil z dodatnim bilansem zwycięstw i porażek.

Rate this post