Czeska klasa kolarska to wielkie wyzwanie dla elitarnych stajni

A w sobotę przed nim, pierwszy naprawdę duże wyzwanie, ostry początek sezonu, ponieważ pozyskuje Czech wiosna klasyczny wyścig Velka Bites – Brno -. Velka Bites

„Jestem pewien, że mamy zamiar wygrać i jesteśmy dobrze przygotowany – powiedział Vladimír Vávra, szef Hradec Králové. Ich rowerzyści gotowości naprawdę pokazał, gdy wziął ponad tydzień temu, pierwszy poważny wyścig w Czechach, Grand Prix Hlohovce.Pierwszy był w bramce Polaka Bartosz Warchoł, nowe wsparcie Hradec stajni, trzeci wśród elity jechał jego kolega Alois Kaňkovský medal kolekcja Whirlpool dodał Michael Kukrle, który zajął drugie miejsce w kategorii od 23 lat.

Zespół HRADECKÝ i ruszył do osiągnięcia jednego z jego celów przedsezonowych, które polega na obronie pozycji najbardziej udanych stajni krajowych. Że posiada kilka sezonów, zwłaszcza ostatniego roku, potwierdził wyraźną dominację w Pucharze Czech.

W obronie prymatu Whirlpool Autor rozpocznie się w sobotę, kiedy wokół Velka Bites idzie pierwszy wyścig Cup. Rok temu zaczął George Polnický dążeniu do całkowitego pierwszeństwa, ale nie będzie go bronić.Wraz z polskiego jeźdźca Paweł Cislikem był kierowany w tym roku, zarówno bronił barw druhodivizní Polski stajni Verva ActiveJet.

Wyślij i inni, zamiast dołączył do zespołu dziesięciu państw zaledwie sześciu nowych zawodników, obok Warchoł i Kukrleho doświadczył również Vojtěch Hačecká trio młodego Michaela Brázda, James i George Kleveta SORM, wszystkie Mapei Kolarskiego Kaňkovský. „To Top młodzi zawodnicy, którzy mieli dwa lub trzy lata, aby potwierdzić w kategorii elita,” uważa Vavra

Hradecka stabilny przed nim wraz z pełną listą ważnych roślin domowych liczba startów za granicą gdzie on chce być widziany.Aby to zrobić, ma jeszcze jeden cel, aby być pod koniec sezonu. „Tegoroczne Mistrzostwa Świata odbywa się na równinie w Katarze, który jest szansą dla naszych świetnych sprinterów Kaňkovského. Jego nominacja jest naszym priorytetem „, powiedział dyrektor stajni.

Pierwszą wskazówką może być dłuższy sobota wyścig Whirlpool określa cały zespół, aby rozpocząć umieścić wszystkich dziesięciu zawodników, że zespół.

Rate this post