Czeska wichura na równiku. Venus nie może cię skrzywdzić, słyszała Plíšková

W dzielnicy Indian w Singapurze Diwali obchodzono w weekend.Uradowany dekoracja wspaniale świecił na jednej z głównych ulic, zwłaszcza Hindusi entuzjastycznie pochwalił zwycięstwo dobra nad złem.

Singapore Indoor Stadium, gdzie w niedzielę rozpoczął ostateczną WTA Tour, przypomina dach w kształcie odwróconego stożka buddyjskich świątyń w Japonii. skąd pochodzi jego architekt Kenzo Tange.

Pod koniec października po południu, temperatura wilgoci ładunkiem powietrza grzejniku zwieńczona 30 stopni w cieniu.

to wszystko świadczy o okrutnym odległości, która obecnie dzieli Karolina Pliskova od domu, od zawirowań wyborczej weekendu i fanów, którzy rozwiązuje dlaczego i jak wyprzedziłem Fed Cup parťačce Barbara Uncles trener.

na południe przyczółek kontynentu azjatyckiego jest dziewczynka urodzona w Louny koncentruje się na jednej rzeczy.Na początku ostatniej akcji sezonu. Na grze siedmiokrotnie Grand Slam mistrz i świat Petko Venus Williams.

Robiła znakomicie. Na 73 minut zdjęty trzydzieści siedem American Legend 6: 2, 6: 2 „Nie chcę, aby wychwalać pod niebiosa, nadal oczekują kolejne mecze, ale początek prawdopodobnie nie może być lepiej,” powiedziała.

Na dworze było ciemno, gdy w jej ojczyźnie przed blaknięcie popolední sjestę. Musi mieć dla fanów na niedzielny obiad spektaklu znacznie

.

Nic nie krytykować

Pliskova trwało pięć rywal administracji . Sam służył bardzo dobrze, wygrywając zwolniony 25 strzałów, stworzony zawirowań zaledwie 12 niewymuszonych błędów.Rany od linii podstawowej przerywane szorty i rampy w sieci.

Część publiczności zachęcać Williams sprawiło, że gra trochę bardziej ekscytujące. Być może na początku drugiego zestawu dwóch miliamperów brejkbolům obliczu czeskiej. Ale na dworze świeci jak ring bokserski jest włączony piękny Volley i asa. – inne statystyki nechytatelných wysłanych na WTA Tour w tym roku przejąć w trzecim sezonie z rzędu

przeliczone czwartych punktów meczu i szczęśliwie podziękował publiczności za aplauz na arenie. „Na szczęście, wyszli trochę, atmosfera była lepsza niż w ubiegłym roku podczas moich meczów,” on oddawał się.

Nie, że stadion został wepchnięty z zdesperowanych ludzi. Górne piętra pozostał całkowicie pusty, również w pozostałej części widowni ziewnął kilka tysięcy wolnych miejsc.Tenis jest w Singapurze jeszcze nieco bardziej egzotyczne rozrywka dla snobów popularność odstaje badminton, tenis stołowy i piłka nożna. Znacznie większy hałas zawsze powoduje wzorze 1.

Po dwóch wymian wysokiej povedených ranařek jednak kilka złamał dopuszczalnego szczęk.

etap zelenofialovém wykazały komfort, który wziął ostatnich dni. “Wygląda świetnie, Kája trenowała” – powiedział Michał Hrdlička, jej manager i narzeczony. „Ale to nic nie znaczy, prawda?”

Pliskova siedzi krótkotrwałą współpracę z australijskim Rennae Stubbs, był zatrudniony jako trener tylko do końca roku.Podczas spotkania pomiędzy zestawami jej byłego debel numer jeden wyróżnionych na boisku podczas pierwszego warsztatu: „Relax ręką w praktyce.”

W przeciwnym razie jednak, pochwalił ją: „Nie ma nic do krytykowania. Drugie zgłoszenie pozostaje na jej ciele. Działa. Nie może cię zranić. Wszystko jest w porządku. Zachować dobry nastrój ”

Case Krupa? Nie obchodzi

Jak się skoncentrować na ostatniej misji 2017, pokazał angielską połowę konferencji prasowej pytany do sporów dotyczących wujowie trener Tomas Krupa: „Przykro mi, ale nie chcę, aby to omówić teraz. I skupić się na własnych meczów i zespołu, który jest tutaj ze mną. „

Czy jesteś rozczarowany, że sprawa stała się publiczna i że Barbara czuje się zdradzony? “Nie zawiodłem się.Co ona, nie mój problem „.

rozwijać swoje doświadczenia z zeszłorocznej premierze w Masters. Wiedziała, na jaką przygodę czekała w pobliżu równika. Zna powierzchnię w hali, gdzie wystarczy Williams przeszedł ostry debiut. Tylko na końcach szalonym uczuciem bardziej pewny siebie i spokojniejsze.

wrócił Słynny zwycięstwo nad Wenus, która jest tradycyjnym spotkanie gwiazd po ośmiu latach, ona wzmocniła swoje przekonanie, że Singapur będzie obchodzić swój własny festiwal światła. Twoje własne zwycięstwo. Jak dotąd najcenniejszy w swojej karierze.

Rate this post