Diamenty Australii okazują się zbyt silne dla Anglii w siatkarskim quadzie

Australia przejechała do zwycięstwa nad Anglią w serii quadów z siatką na plecach z dominującym występem strzelanki Caitlin Bassett, która strzeliła 46 z jej 51 strzałów, aby pomóc Diamentom zdobyć 66-46 zwycięstwo w środową noc w Adelajdzie.

Wyniki Bassett powyżej trzech i pół kwartału były trzy punkty w porównaniu z karierą, którą nagrała najlepiej na Jamajce w zeszłorocznym Pucharze Świata.Mecz z walczącym przeciwnikiem Roses Ama Agbeze, 28-letnim wzrostem i zasięgiem Bassetta okazał się zbyt trudny do opanowania przez kapitana Anglii. Piłka nożna Australia wyklucza wprowadzenie dwupunktowego strzału – na razie Czytaj więcej

Turystom udało się wyjść z bloków mocno, z obroną bramki Stacey Francis robiąc kilka defekacji, ale przełożeni Diamentów pozwolili im przejąć kontrolę nad grą, a Róże nie mieli zbyt wielu odpowiedzi dla Bassetta, który był w stanie z łatwością złapać zbiórki. / p>

Bassett został wspomagany przez atak na bramkę Natalie Medhurst, która strzelała z 11 z jej 13 strzałów, podczas gdy na drugim końcu, obelżywy obrońca Diamentów Sharni Layton zmusił Różę do szukania trudnych ujęć, które często nie przychodziły off.

Layton, dopasowany do strzelanki Roses Jo Harten, miał pięć ugięć i trzy strzały w pierwszej połowie, gdy Diamenty zdobyły sześciopunktową przewagę na długiej przerwie.

Harten przerobił 28 z jej 34 strzałów i ustawił róże z jej c Reedujący morderca, ale miał niewielkie wsparcie od ataku na bramkę Kadeen Corbin, który strzelił 10 z jej 14 strzałów, ale brakowało agresji.

Po tym, jak Harten został na krótko odsunięty na bok z kontuzją kostki, Diamenty były w stanie otworzyć grę, ograniczając Róże do zaledwie ośmiu punktów.A stamtąd cała ekipa gospodarzy, która była w stanie wykonać imponującą formę z wygranej w serii 68-43 w Południowej Afryce.

Pierwszy prawdziwy test Diamonds z serii w niedzielę w Melbourne, gdy zmierzą się ze światem No2 Nowa Zelandia, który wcześniej w środę 65-46 r. zniszczył RPA.

Rate this post