Doskonały start Manchesteru United kończy się bez remisu Newcastle

Trzy gry w nowym sezonie, najbardziej zachęcająca część dla Manchesteru United to, że nie zgodzili się na to, że nawet David de Gea siedzi na trybunach i chce tego dnia przypuszczać, że kiedy Old Trafford nie miałby wrażenia pięć- a on wreszcie mógłby nosić kolory Realu Madryt. Było to trudne i zirytujące popołudnie dla zespołu Louis van Gaal, a ich niedociągnięcia dodają jedynie do teorii, że brak im siły ognia jako prawdziwych tytułów.

Te luki stały się powtarzającym tematem Van Gaala patrzeć jak i – może to być łatwe linia – z pewnością mogliby zrobić to z przenikliwymi cechami Pedro, gdy rozpaczliwie próbowali odblokować obronę Newcastle. Mężczyźni Van Gaala grali każdą passę poza zabójcą.Ich brak nacięcia musiał być zaskakujący dla tłumu błagającego “ataku, ataku, ataku”, a jeśli sam cel Kyle’a Walkera w weekend otwarcia został wykluczony, zwycięzca Adnan Januzaj w Aston Villa jest jedynym, kiedy pokonali bramkarza opozycji. Louis van Gaal twierdzi, że Manchester United nie potrzebuje nowego napastnika Czytaj więcej

Dla klubu z ich tradycjami jest mdły sposób na prowadzenie życia. Van Gaal zaprzeczył, że jest to problem, ale czasami ludzie muszą sosować na przypadki Sir Alexa Fergusona, późne momenty dramatu i chwile “football, krwawy piekło”.Nie było tak wiele, od kiedy wyszedł, ale Van Gaal potrząsnął głową, gdy zapytano, czy ich cele są niepokojące. – Nie – powiedział. “Ponieważ byliśmy trzykrotnie lepsi.”

Jeśli chodzi o pytania o bezgrzeszną formę Wayne’a Rooney’a, Van Gaal nalegał, że jego kapitan zdobył doskonale uzasadniony cel, twierdząc, że dla sędziego powinno być więcej technologii i jego asystentami. Najdziwniejszą częścią było to, że jego analiza przyszła po obejrzeniu powolnych ruchów.Obrazy z zamroŜonych ramek pokazały, Ŝe decyzja offside była marginalna, ale poprawna.

Rooney miał niewielką radość przeciwko centrowym połowom Newcastle, Fabricio Colocinni i Steven Taylor, z których obaj byli doskonali i ostatecznie wrócili z powrotem jego starą rolę nr 10, więc Javier Hernández mógłby przejąć główny punkt ataku. Newcastle obronił się z wielką wspólnoty, gdy tylko odzyskali 20-minutowy błysk, a następnie zakończyli siedem kolejnych porażek.Ich poprawa pod Steve’em McClarenem – lub, jeśli nie John Carver, wygląda już znacząco, a po przetrwaniu wczesnego potyczki mogą zasłużyć na dotknięcie fortuny, gdy nagłówek Chris Smalling wyskoczył z postu w przerwie. < "Przeżycie pierwszych 20 minut było kluczem" - powiedział McClaren. "Przeżyliśmy to i wzbiliśmy się w grę, do tego stopnia, że ​​mogliśmy ją skrzywdzić. Postawa, organizacja i dyscyplina - wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać wynik - był tam.Potem trzeba trochę szczęścia, a my to też mieliśmy. "

Mieli także bramkarza Tima Krula, który był na szczycie swojej formy, zwłaszcza z półfinałem do Trzymaj się z niską jazdą Juan Maty i spóźni się, kiedy spekuluje, że strzelił bramkę, aby pokonać strzał Hernándeza, w najbardziej zachęcającej okazji do drugiej połowy.

Mimo to pojawiły się kieszenie meczu, zagroŜenie własne.Georginio Wijnaldum wyszedł na prowadzenie z dystansu, zawsze chcąc piłkę i rozdzielić piłkę z wielką dokładnością. Drużyna gości oddali strzał na drugą połowę, gdy Aleksandar Mitrovic wyskoczył z boiska z dołu z poprzeczki.

Memphis Depay, były kolega zespołu Wijnalduma z PSV Eindhoven, sprawił, że Mbemba był trudnym momentem, który zastąpił Daryl’a Janmaata po prawej obronie Newcastle, ale jego wyniki nie zadowoliły jego kierownika.Zdaniem Van Gaala, dwa cele z klubem Brugge w środku tygodnia, dały mu “może za dużo” przekonania. “Dzisiaj nie zawsze dokonał najlepszego wyboru” – powiedział. “Ale to cechy charakterystyczne dla młodego piłkarza i Premier League nie jest łatwe.”

Depay wciąż stworzył wiele problemów dla Newcastle’a z tyłu czwartej, podczas gdy jest skłonne zastanawiam się, czy Van Gaal jest głęboki bardziej zaniepokojony brakiem dynamizmu Rooneya, niż mu pozwala. Januzaj również nie stworzył wiele, a wiele skutecznych ataków gospodarzy pojawiło się, gdy Luke Shaw wyrwał się z pozycji lewego obrońcy.Shaw rozpoczął sezon znakomicie w obronie, która w przeważającej części uniemożliwiła przeciwnikom dokładniejsze sprawdzenie poświadczeń Sergio Romero.

Nagłówek Smalling zbiegł się z rogu, ale niewiele, w następnym ataku Newcastle wspaniała okazja, aby wygrać mecz, łamiąc trzy na jeden, tylko dla Zastępcy Papiss Cissé, aby przeciągnąć strzał.

Cel na tym etapie byłby niezwykle ciężki po stronie domowej, uważaj na zaklęcia niemal bezlitosnego nacisku na cel Krul i fakt, że zgromadzili więcej strzałów na cel w otwarciu 20 minut niż ich pierwsze dwa mecze przeciwko Spurs i Villa połączone.Jednak w drugiej połowie ich przejazd był zbyt często na boki, a my byliśmy przypomnieć, że po pierwszym rozpoczęciu Bastian Schweinsteiger niemiecki mózg działa szybciej niż jego nogi.

Zespół ten ukończył w zeszłym sezonie 62 goli, ich druga najniższa liczba z Premier League, a dwa mniej niż w poprzednim roku pod Davidem Moyesem. Obronnie, mają rację, ale mistrzostwa nie są wygrane z takimi światowymi punktami.

Rate this post