Eidur Gudjohnsen strajkuje późno dla Bolton, aby zaprzeczyć Blackpool pierwszy wygrał

Eidur Gudjohnsen, weteran walczący z Boltonem, wyłonił się z ławki, aby wygrać z Blackpool, jak się okazało, że mistrzowie mistrzostw Europy świętują swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Wspaniała dziewiątka Michaela Jacobs’a Strajk, pierwszy dla klubu, odkąd w zeszłym miesiącu przybył na wypożyczenie z Wolves, wyglądał na rzadkiego zwycięzcę, aż w piątej i ostatniej chwili dodania Neil Danns strzelił w nadziei piłkę do gigantu w polu sześciu roletach Blackpool A Gudjohnsen, prawie na linii, zmusił piłkę do domu.

Kilka lat temu 36-letni napastnik, który w półroczu wycofał się, dołączył do Boltona, ale zmusił jego drogę Po 18-miesięcznej nieobecności, a żona Ragnhildur właśnie urodziła czwarte dziecko, córkę – czwarte dziecko.

Cel, który uratował punkt I rozciągnął Boltona niepokonany rekord domu do dziewięciu meczów mało prawdopodobne, aby figurować na liście Klasycznych strajków byłej Chelsea i gwiazdy w Barcelonie, ale podobnie jak każdy dobry napastnik świętował swoją wartość.

To był gorzki cios dla sprytnego Blackpool, który odpowiedział na zaproszenie menedżera Lee Clark’a o bardziej pozytywne ataki W ostatnich kilku meczach ich katastroficznej kampanii, z takim wzruszającym spektaklem, jakiego miał nadzieję, że mogliby produkować natychmiast po przyjeździe w październiku.

Aby pocierać sól w ranie, cel minął A cztery minuty były pierwotnie sygnalizowane przez sędziego Davida Coote’a, a przesłuchania wyglądały na bezbronnego przewodniczącego.

“Nie zdawałem sobie sprawy z celu, ale chłopcy zdawali się, “Powiedział Clark. “W ostatnich tygodniach zagraliśmy kilka wspaniałych rzeczy, ale musimy się dowiedzieć, jak zarządzać grą, a nie dać piłkę taniej.

” Chcemy wygranych na desce; Graliśmy tak dobrze, że dziś jest to porażka “.

Kilka pozytywów dla Clarka cieszyło się od przejęcia tego, co już odczuwalne było zagubioną przyczyną, ale wpływ Jacobsa był jeden Z ostatnich dwóch występów przeciwko Leeds i Bolton korzystając z jego wysiłków.

Clark powiedział o 23-letnim skrzydle: “Michael był znakomity i grał we wszystkich meczach.Był zagrożeniem, a także stworzył szanse dla swoich kolegów z drużyny. Ciężko pracuje dla zespołu i ma produkt końcowy. ”

Dyrektor Bolton, Neil Lennon, który czuje, że jego strona zrobiła wystarczająco dużo, aby móc rozpocząć planowanie, ponieważ czuje, że jego strona zrobiła wystarczająco dużo, aby móc zacząć Planując kolejny sezon, liczy na to, że Gudjohnsen będzie częścią wyzwania Bolton.

“To świetna historia”, powiedział menedżer Bolton, który podpisał kontrakt z weteranem w styczniu. “On grał półpro i dryfował, teraz jest w drużynie Islandii i był świetnym podpisem dla nas.Ma pięć bramek i jest drugim najlepszym strzelcem.

“Nadal ma wiele do zaoferowania, a on jest szczęśliwy, więc chętnie go w przyszłym roku.”

Lennon miał Mieszane uczucia na temat gry, w której jego drużyna podgrzała i sprzedała, a wyniki półfinału sugerowały, że Blackpool opuści swoją pierwszą wygraną, a znacznie lepsza druga połowa, która wciąż widziała Barry’ego Bannana na pozycji z otwartym celem ziewania

“Byli głodni niż my w pierwszej połowie i zmieniliśmy to, mieliśmy jakieś wybory”, powiedział Lennon. “Myślę, że mieliśmy 20-nieudanych prób na bramce, więc musisz być rozczarowany, że nie możemy pokonać Blackpolu w domu.Ale jestem dumny, że okazały się trochę charakterem i wiarą “.

Czas trwania pobytu w Blackpool może być tylko kwestią godziny, pomimo godnych spektakli, jakie wytworzyli w ostatnich dwóch meczach z Leeds i Bolton .

Spadek do trzeciego poziomu, który uciekł w 2007 roku za pośrednictwem play-offs jest pewien, że Blackpool jest nieunikniony. Rotherham, jedyne rywale, które są matematycznie chwytliwe, są plamą na horyzoncie. Gdyby drużyna z South Yorkshire pokonała Brighton na poniedziałku, nie będzie na nich widoczna.

Blackpool, który wykorzystał 51 graczy, wygrał w tym roku dwa i cztery razy w sezonie. Oni pozostają dwa punkty nieśmiałe z nędznych rekordowo-nisko 26, z którymi Stockport opuścił Mistrzostwo w 2002 r., Aby rozpocząć slajd, który skończył (mają nadzieję) na Konferencji Północnej.To przynajmniej powinno być celem, które mogą przekroczyć. Blackpool Joe Lewis odrzuca Bolton Adam Le Fondre z bliskiej odległości podczas remisu 1-1. Fotografia: Paul Currie / Zdjęcia akcji

Rate this post