Fifa 16 pridať tímy žien po prvýkrát

V tom, čo bude pravdepodobne jediným kusom pozitívnej PR, ktorú tento týždeň dostane svetový futbalový riadiaci orgán, vydavateľ Electronic Arts oznámila, že bude predstavovať ženských futbalistov vo svojej sérii videohier FIFA, počínajúc nadchádzajúcou FIFA 16 Vydanie.

Hra obsahuje 12 medzinárodných tímov všetkých žien, z ktorých 11 sa objaví na finálovom turnaji Svetového pohára, vrátane hostiteľov Kanady, Anglicka, Brazílie, Nemecka a Španielska.

Pre každý tím sa pravidelné prvé 11 – spolu s vybranými rezervami – skenovali tvárou pomocou rovnakých techník, ktoré sa aplikovali na mužskú Bet365 hru, takže fotorealistická verzia svetového hráča roku Nadine Kessler, USA, vedúci gólman Abby Wambach , A anglický skipper Steph Houghton sú všetci istí, že funkcie.Facebook Twitter Pinterest USA dopredu Sydney Leroux poskytuje ženské špecifické zachytenie pohybu na EA Sports ‘Vancouver HQ pre hru Fifa 16. Foto: EA Sports

Wambach taktiež strávil deň, počas ktorého poskytol záchranu pohybov špecifických pre ženy na vývojovom manažérovi spoločnosti EA Sports v Vancouveru spolu s americkými tímovými kamarátmi Sydney Lerouxom, Alexom Morganom a Meganom Rapinoom. P> Fifa 16 určite nebude prvým futbalovým simom, ktorý bude zahŕňať ženských hráčov.V roku 2000 britské štúdio Silicon Dreams zahŕňalo ženský futbal vo svojich tituloch Mia Hamm 64 Soccer a Uefa Dream Soccer, hoci v tom čase obaja hodnotili zle.

Viceprezident a generálny manažér David Rutter tvrdí, že jeho tím Pracuje na prekonaní technických problémov zahrnutia žien do futbalového simulátora na dlhý čas.

“Už niekoľko rokov prebieha a Bet365 Slovakia skutočne to bol len prípad zabezpečenia, že Hra bola v dobrom stave pre to, aby fungovala správne, “povedal Rutter. “Museli sme mať k dispozícii nástroje a technológie, ktoré by mohli rozlišovať medzi mužmi a ženami. Okrem toho sme museli zohľadniť čas a úsilie potrebné na cestovanie po celom svete, aby sme skenovali tváre a hlavy, zaznamenali snímanie pohybu atď.Bolo to už na chvíľu na zozname. ”

Pred dvoma rokmi Rutter povedal na hernej internetovej stránke Kotaku, že ženské tímy boli niečo, čo štúdio zvažovalo. Je teda prirodzené sa pýtať, či proces ich zavádzania bol urýchlený útokom v utorok v júni proti Assassin’s Creed: Unity, ktorý videl vydavateľa Ubisoft, ktorý sa obťažoval svojim negatívnym postojom k vyhliadke ženskej protagonistky. Rutter trvá na tom, že tomu tak nie je. 52% hráčov je ženy – ale priemysel to nevie Meg Jayanth Prečítajte si viac

Skôr tvrdí, že tri roky do tejto generácie konzol má tím nakoniec dostatočné vedomosti o vývojových systémoch PS4 a Xbox One na obnovenie kritických prvkov motora zápasov pre ženských hráčov. Facebook Twitter Pinterest Anglicko kapitán Steph Houghton.Foto: David Davies / archív PA

“Veľká zmena, ktorú sme museli urobiť, je prestavba animačného zariadenia, aby kostra pod každým hráčom pracovala s rôznymi rozmermi,” povedal Rutter. “Náš základný animačný systém bol univerzálne založený na výške a budovaní. Namiesto manipulácie s pomermi medzi kĺbmi a kosťou to bolo ako rozťahovanie elastického pásika. “Teraz sme museli zaviesť nový systém, ktorý umožňuje pohyb bokov, ramená, ktoré sa majú presunúť Vertikálne a tiež šírka kostí a kĺbov. Je to dosť veľká zmena.Skvelé vedľajšie účinky spočívajú v tom, že teraz máme škálovateľné Bet365 kostry, takže môžeme podporiť aj rôzne typy tela na strane mužov hry. ”

Boli tu viditeľné vizuálne výzvy. “Veľké množstvo športovcov má dlhé vlasy, takže sme sa museli zamerať na zlepšenie tohto prvku,” povedal Rutter. “Opäť to nám umožňuje zlepšiť vzhľad mužských hráčov s podobnými účesmi.”

Základný herný engine zostáva identický s mužskou hrou, hoci atribúty a rysy sa menia na ostatných hráčov rovnakého pohlavia. “V tímoch žien dostanete 80 hráčov, ale v mužskej hre nie je to isté ako 80-ročný hráč,” vysvetľuje Rutter. “Náš tím v Kolíne nad Rýnom, ktorý spracováva všetky údaje o hráčovi, získal za posledný rok tony ženských zápasov a zhromažďoval detaily, informácie a názor na hráčov, aby vytvoril tieto hodnotenia.” Facebook Twitter Pinterest Sydney Leroux Poskytnuté v hre FIFA 16.Fotografia: EA Sports

V súčasnej dobe to znamená, že v tomto roku nebudú plány zahrňovať zápasy mužov a žien (“Rovnako ako v reálnom živote, samotný šport to nepodporuje. ) Alebo predstavujú ženských futbalistov v najpopulárnejšom režime série Ultimate Team. Tímy žien, ktoré zahŕňajú aj USA, Mexiko, Švédsko, Francúzsko, Čínu, Austráliu a Taliansko, sa môžu využiť okrem priateľského a offline režimu na turnaji. Kto sú najlepšie ženské postavy vo videohrách?Prečítajte si viac

V štúdiu sa diskutovalo o vytvorení ženskej Ultimate Team, rovnako ako o ženských tímoch z klubov, ako je Manchester City, ale cítili to príliš veľa úseku v tejto inauguračnej sezóne. “Máme 12 medzinárodných tímov,” povedal Rutter. “To nám nedá dostatočne veľkú populáciu, aby sme urobili niečo blízko k dobrému režimu Ultimate Team.Mohli sme ísť aj cestou vytvárania domácich líg, ale pravdepodobne by sme neboli schopní naštartovať naše zdroje dosť ďaleko v tomto roku, aby sme poskytli uveriteľnú a širokú škálu hráčov. ”

Domáce tímy žien sa zdajú byť prirodzenou ambíciou pre budúcnosť, v krátkom čase Rutter povedal, že sa teší na to, že osem a jedenásťročné dcéry doručí do školy v pokoji. “Najmä mladší je veľmi aktívny futbalista a na ihrisku dostávam veľa hokejky o tom, že nezahŕňame ženy do hry. Nakoniec môžeme povedať, že budeme mať za sebou osviežujúcu zmenu.

“Pre dievčatá tohto veku, alebo dokonca akéhokoľvek veku, nemá zmysel, aby v Fife neboli žiadne ženy. V minulosti bolo vždy všeobecne akceptované, že neboli tam.Ale v mojej domácnosti a sociálnom kruhu bolo vždy podstatne sklamaním, že ženské hráčky nemohli hrať Fifu s futbalistami svojho vlastného pohlavia.

“Som naozaj rád, že to robíme. Máme tam pár prasknutých tímov a tam budú nejaké úžasné zápasy. Je to veľká úľava pre všetkých. ”

Fifa 16 sa v tomto roku nachádza vo viacerých formátoch.

Rate this post