Finowie przekroczyli Koreę, Łotysze świętowali kolej. Amerykanie mają drugą wygraną

Norwegowie doprowadziło nad Łotwą w 13. minucie już 2: 0, ale niech do obsady redukujący przeciwnika, który osiedlił się w trzeciej części. Rozszerzanie zajęło tylko 24 sekund, aby zdecydować się na obrotowych przystojnych wydarzeń i nawet pohlednějším kończąc dwa cel strzelanka Rudolfs Balcers

Finowie nie popełniła niespodzianka przybysza do elitarnej grupy w Korei Południowej, aby skonsultować się płynnie. 8: 1. Po czterech punktów zdobytych młodzieży i Sebastian Teräväinen Teuvo Aho, fiński bramkarz Harri Sateri czynienia zaledwie dziewięć punktory przeciwników.Honorowy cel Korei został osiągnięty przez Michaela Swifta w drugim okresie.

Duńczycy spełzły na niczym po początkowym sukcesie w postaci dwupunktowym zysk dla posiadaczy srebrnych olimpijskich Niemców. Czyste konto zmiatania Stanów Zjednoczonych przez 20 udanych interwencji Keith Kinkaid. Start

Seria amerykańskich ulubionych walkach z duńskiego bramkarza Andersen Nacala w ósmej minucie Kane, ale nie przeciwko Toronto Star. Z drugiej strony Kinkaid został odróżniony od Larsena. W 17 minut Butcher i Amerykanie przebiegli pod górnym słupem. Highlight może doprowadzić Kane, ale brzmiało tylko poprzeczkę.

Na początku drugiej części swego zamorskiego jednostki dostępnej grać przewagi liczbowej i wykorzystał je w pełni.DeBrincat najpierw trafił w słupek, a następnie zwolniony z niebieskiej linii Hughes, Ryan odchylane jego cios łyżwy Kreider i krążek trafił do siatki. Skandynawowie następnie odtwarzane przez pół minuty pięciu do trzech, ale nigdy nie dostać szansę.

Wkrótce potem przeciwnie dodania kolejnego gola Atkinson jako jego punkty pojawiają się podczas Andersen złapany, ale natychmiast reagować dorážku już brakowało. W 35 minut duński bramkarz miał szczęście, że pomógł mu w strzale White’a. Tuż przed przerwą Wręcz przeciwnie, Storm dorážkou zaleca Kinkaid.

nieprzeniknionej Duńczycy mogli rzucić na początku trzeciego okresu, gdy wziął na siebie kończąc liczniejsze dwa do jednego Frans Nielsen, ale różnica w postawie bramkarza USA odnaleziony. Wynik wyniósł 55.minut uszczelnione Nick Jensen, który przekazywany za Andersen głowę towarzysza fotografowania.

Cibulskis rzeczywiście koniec czwartej minucie pierwsza wysłana między prętami trochę niebezpieczne próbę i sprawdzone Haugen uwagę, ale poszedł do przodu Norwegów. Choć wydawało się, że Bastiansen prováhal idealny moment do końca, ostatecznie trafiając kąta idealnie do wszystkiego dokładnie Merzlikinsovým na jego ramieniu. Start

W 13 minucie znowu cieszyli północy, po odbyciu się Bonsaksen niebieska linia i skorzystaj z ukrytego widoku Merzlikins. Roest mógł krótko dodać trzecie uderzenie, ale strażnik łotewskiej bramki był przeciwny i zamknął cel na resztę meczu.

Pod koniec 24.minuty Łotysze grali pierwszy w historii power play. Mimo, że nie użył, krótko po zakończeniu łotewskich odżyły nadzieje Balcers wysłał do końca Sotnieks. Norwegowie mieli wielką szansę, aby odbić z powrotem różnicę dwóch bramek w drugiej połowie drugiego okresu, ale ani jeden z trzech spektakli energetycznych w krótkim odstępie czasu nie udało się wykorzystać

Na początku 52 minut jest upomnienie bramka na 2: 2. Abols. “Powoli zaczynaliśmy dzisiaj ścigać się, ale znaleźliśmy naszą energię i nie zatrzymaliśmy się na niej. Myślę, że wraz z upływem minut graliśmy coraz bardziej jako zespół „, zauważył Bek zwycięzców Kristians Rubins.

W 58 minucie, po wahając dla Merzlikinse samobójczą decydujących klubów w pobliżu Mathis Olimb.Od punktu do wrzucania zdobył zwolniony, ale krążek zatrzymał się za plecami łotewski bramkarz pręt, z którego płyta nadal gra w piłkę, a następnie ruszyliśmy. Norwegowie natomiast świętuje gola, ale sędzia po zbadaniu sytuacji w filmie było przeciwnego zdania.

mecz przyszedł zatem do rozszerzenia, które szybko odciąć błyskotliwe poszczególnych działań Balcers który uniknął austriackiej obrony forsbergovkou wyczyszczone krążek za bezradnego Starkbauma .

„Możemy pokonać dla siebie. Zaczęliśmy grać zbyt defensywnie i grać naszą grę w ogóle, „powiedział Daniel Sørvik norweski obrony. „Pozwoliliśmy przeciwników wrócić do meczu i kontrolowaliśmy grę.To była nasza wina dzisiaj “- dodał ekstraliga ligowa Litwy.

Finowie byli zbyt ciężkim kąskiem dla Koreańczyków od byka wprowadzającego dla Koreańczyków, co najlepiej zilustrowało dwa fakty.Z pociskiem między prętami przekroczyła ulubionym jego rywal przeważającej proporcji. 45: 9, z północy Ponadto trzy z ośmiu bramek zauważył w debilitation

Manninen po zaledwie 159 sekund poszedł do pola karnego po faulu wysokiej przyklejania otrzymał dwa plus dwie minuty, lecz trasa Koreańczycy Nacala niespodzianka w długiej power play odwrotnie sami stracili, a nawet dwa razy.

„my zdominowany przez większość meczu”, powiedział Kasper Kapanen napastnik. „Jest najtrudniejsze w całym turnieju Pierwszy mecz, ale spełnił to, co powiedzieliśmy wcześniej grę i trzymając nasz plan. Jutro przeciwko Łotwie będziemy musieli grać jeszcze lepiej “- dodał Kapanen. Dom

Po pierwsze nie trafił Aho i strzelił po lodzie między mija poduszki Dalton otworzył wynik.W szóstym minutę skutecznej strzelca czym okazało się, że jeśli przygotowuje się rejestrator oraz umieszczony na Teräväinen i wzrosła do 2: 0TH Finowie wkrótce po ponownym osłabieniem sfaulował gdy Aho zwolniony koła do szyny, warunek ten nie uległ zmianie.

I wreszcie trwała aż 28 minut, gdy prąd w pierwszej Power Play Aho fińskiego ciosem administracji łatwo dodawane bez przygotowania trzeci cel. W 33 minucie zdobytych uczestniczących Savinainen i zaledwie 39 sekund później nadeszła wielka chwila także Koreańczycy – oddzielny wyciek zmniejszył Swift. Finowie odparował z trzeciej bramki w osłabieniu z powodu Nutivaary.

„Zapraszamy do światowej elity”, zauważył w kanadyjski urodzony koreańskich usług SWIFT. “Nie możemy osiągnąć podobnych celów w słabości.Nigdy nie możesz wygrać, kiedy zdobędziesz zebrane dzisiaj bramki. Musimy cel power play dać, a nie do ich odbioru, „powiedział Swift. Strona główna

W ostatnim akcie nawet zwiększyła jednoznaczne zwycięstwo Mäenalanen, Kapanen i Pesonen, który wcześniej w statystykach zapisaną w dwóch ostatnich nagrań.

Rate this post