Football Hradec Camp: Sytuacja nie jest dobra, trener Havlíček wie

„Jeśli nie zdobył pełni, nastrój nie jest dobry”, opisują stan zespołu, trener Karel Havlíček zaraz po meczu. W poprzednich dwóch meczach Hradec wydawał się pochodzić z najgorszego. Druga połowa Frydek-Mistek, a szczególnie mecz w Pradze w Olimpii były solidne poker room, wydawało się już wkrótce, a także innych nagród. Jednak Hradec kontrolował grę w pierwszej połowie, ale nie dał gola i krótko po przerwie.A sytuacja, w której kilka osób czeka. „Nie jestem pewien, co się stało, ale został rozwiązany”, powiedział bramkarz Radim Ottmar Hradec.

Celem przyszedł John Kosaka rzut wolny z prawej strony, gdzie każdy, w tym Ottmar oczekiwanego raczej przekroczyć. „Z mojej pozycji na ławce, myślałem, że jeśli Kosak uderzyć piłkę na przednim słupku, więc Ottmar rzecz. Mam wrzasnął na niego.Kosak niestety trafić dokładnie „, przyznał Havlíčkovy.

To stało się pięć minut po przerwie i Hradca do końca meczu wypadł z roli. „Nic nie mamy w trakcie gry stworzonej, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy graliśmy w całości, przeciwnika sprytnie zamknięte”, powiedział trener.

Hradec było co najmniej piąty drugi podział mecze do wygrania, a do tego czas zyskał tylko trzy punkty. . „Musimy ocenić sam nie wiem co to jest, a ja jestem zły”, przyznał pomocnik Milan Cerny

Havlíček w niej jest jasne, przynajmniej w części: „Wspólnym mianownikiem naszego zespołu jest trochę odporność psychiczna. Nie mamy dwóch serc, które wyślemy na boisko, i podnieśli tam batalion.Nie jest łatwo taki znaleźć. „

próbuje podnieść zwycięski sztandar, gracze będą Hradec we wtorek podczas Teplice czeka osiem finałów MOL Cup.

Drugi podział mógł już podnieść trzy dni raz po raz na północy Czech, w piątek grają w Ústí nad Labem.

Rate this post